Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


3 posters

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Hétf. Dec. 03, 2012 4:56 am

    - Mert bíztam benne, hogy míg kiéled a dühödet megtudok valami hasznosat Marcoról. * Vontam meg könnyedén a vállam, de nem voltam benne biztos, hogy valóban akarta –e tudni a válaszom.*
    - Egyébként meg szokd meg, hogy ha kérdezel valamit, akkor az esetek nagy részében válaszolok. Ha tetszik a válasz, ha nem.. *Figyelmeztettem. Hisz az előbb is felhívta a figyelmem, hogy nem vagyok köteles válaszolni. Persze ha kötelezett volna, tuti nem teszem.*
    - Csak sikerrel jár egyszer… *Vontam meg a vállam mintha nem érdekelne. Valóban így volt. Semmi közöm nem volt ehhez a helyhez.*
    - Talán mivel nem kellett eddig lopakodnom, mint egy bűnözőnek? * Csaptam a csípőmre a kezem. *Szavaira hajamba túrtam, végül megadóan sóhajtottam.*
    - Magamra kapok valamit és mehetünk… gyalog. * S ezzel elviharoztam a pincébe, ha jött hát az sem zavart. Magamra vettem egy hosszú pólót és egy farmert. Valamint az utazó táskám a vállamra vettem. *
    - Mehetünk…
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Hétf. Dec. 03, 2012 7:57 am

    - Értem - húztam el a szám kissé fintorogva. Valahol tényleg megértettem, csak azt nem hogy mért pont valaki olyanért lehet oda ennyire, mint az a máglyára való Arcuri.
    - Nos... annál könnyebb dolgom lesz. Bár igaz néha mondják, hogy vigyázz mit kívánsz, de akár azt is mondhatnánk hogy mit kérdezel... de a többi legyen az én bajom.
    Kérdően felvontam a szememet a biztatására.
    - Igazából nem tudom, lehet meghagyom másnak. Nekem világításra nincs szükségem, amúgy is látunk a sötétben...
    - Nem vagy bűnöző... vagy talán még nem. De vámpír vagy, és bár itt nem kell vigyáznunk arra hogy kilát meg a többi város lakó közül, a városon kívül ez másképp működik. De tekintve hogy még itt vagy ebből valamennyit neked is sikerült felfognod. Hidd el, hamar megnyerheti egyikünk a fogadást, ha ilyenekre nem figyelsz.
    Mehetünk... ez még egy darabig visszhangzott a fejemben. Hirtelen leesett, mit csinálok. Elgondolkoztam, hogy miért is segítek neki? Aztán szerencsére megnyugtató válaszra leltem. A város miatt... így nagyobb az esélye, hogy nem lesz gond.
    Felálltam és én is neki álltam öltözni. És mikor feljött, mutattam neki az utat.


    //Erdős területek - Üvegtó//
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Hétf. Dec. 03, 2012 8:09 am

    - Könnyebb dolgod lesz? Mégis miben?* Kérdeztem s bár elviharoztam öltözni, bíztam benne, hogy nem felejt el válaszolni ha visszatérek.
    - Itt vagyok, mert nincs más választásom. Itt vagyok, mert… * Nem tudtam mit felelni csak megvontam a vállaim. *
    - Tudom, hogyan működik máshol. Annyi, hogy ott ismerték azt a szót, hogy civilizáció és ha valaki autóval megjelent nem néztek úgy rá mint egy ufóra. És, hogy ha valakinek drága autója van, az csak annyit, tett, hogy kinyalják a hátsófelét nagyobb borravaló reményében. *Csendesen követtem ki a házból. Nem foglalkoztam azzal, hogy bezárjam azt amit feltörtem. Nehéz lett volna. Ahogy elhaladtunk az autóm mellett sajnálattal húztam végig a kezem az oldalán. S végül nagy levegőt véve hátra hagytam.*

    //Erdős területek - Üvegtó//
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 1:26 am

    - Így legalább ez az egy gyorsabban rendbe jön - feleltem közönyösen a szentségelésére a karját illetően. A bordáit már nem tudtam a helyére rakni, pedig akkor már sokkal előrébb lennénk.
    A szemeimet forgattam mikor a táskáját említette. Nők... Bár ami igaz, hogy ha valaki megtalálja még bajunk lehetett volna belőle, úgyhogy felvettem még mielőtt vele foglalkoztam volna.
    - Ha durvábban fogalmaznék, sem lenne jobb neked.
    Próbáltam minél kevesebb zötykölődéssel előrébb jutni, pedig tudtam hogy reménytelen volt. Jessnek így is úgy is fájt, és valószínűleg úgy hogy hogy minden pillanatban azt hihette ennél már nem fájhat jobban. Mondjuk esetleg ha csak arra nem gondolt mikor ténylegesen kitéptem egy darabot belőle. Bár az a lyuk is ott tátongott még rajta.
    Egyenesen a pincébe vittem. Még közel sem virradt, de nem akartam már többet mozgatni. Óvatosan tettem le, de egyenlőre nem szóltam. Nem igazán tudtam mit tehetnék még érte. Valószínűleg semmit... vagy mondhatnánk azt hogy amit tehettem, már megtettem...
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 1:41 am

    *Pokol? Ez a falu maga volt a gyönyör ahhoz képest, hogy pokolnak neveztem korábban. A pokol az volt, amit az úton éltem át. Törött csontjaim összekoccantak és a gyógyulófélben lévők eléggé feszültek és recsegtek a menet alatt. Hol sikoltottam, hol pedig szitkozódtam. Nem gondoltam volna, hogy valami ennyire fájhat. Pláne, úgy, hogy elég magas a fájdalom küszöböm és az esetek nagy részében még élvezem is. Ahogy elértük az erdő szélét, könnyáztatta arcom Frank véres mellkasához szorítottam, hogy ne figyelhessen fel ránk senki. Csak akkor fogtam fel, hogy megérkeztünk mikor ismét kínkeservek közepette letett. A fejem elfordítottam, hogy lássam, de ezen kívül próbáltam mozdulatlan maradni. Nem tudom mire vártam és azt sem, hogy Ő mit akart.*
    - Ne nézz így… *Szólaltam meg végül miközben eltorzult az arcom.*
    - Magamnak kerestem… direkt hergeltelek. De nézd a jó oldalát. Ha csak Te nem jössz, akkor az elkövetkezendő napokban nem kell elviselned a hisztit egy buta libától.*Erőltettem magamra egy mosolyt. Megpróbálva oldani ezt a kínos csendet.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 1:53 am

    - Hogy? - néztem fel és felvontam a szemöldököm. Kicsit most kizökkentett a gondolat menetemből.
    - Ebben nem fogok vitatkozni - ültem végül le teljesen a hátsó felemre. És a tekintetem elkapta a még mindig véres kezem. Most már rászáradt, de a tekintetemet még így is pár pillanatra magával ragadta. Aztán pedig ránéztem. Ha már használtam egyszer a groteszk jelzőt, nos ez a helyzet is az volt. Hogy itt trécselek azzal akit így tropára tettem, és nem is az inkább valószínű ,,dögölj meg" típusú szitkozódás a beszéd tárgya.
    - Hogy lehetsz ilyen? - csattantam fel végül váratlanul és a tisztábbik kezemmel a padlóba ütöttem. Az arcát néztem haragosan. Még szerencse hogy azt nem törtem össze. Azért kár lett volna, még addig is még meggyógyul. - Hogy lehetsz ennyire groteszk módon undorító és vonzó egyszerre? - szorultak össze a fogaim. Kezdett elegem lenni belőle, pedig még csak a mai estét kellett kibírnom mellette.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 2:35 am

    *Kérdésére reflexszerűen vontam meg a vállam, mire ismét nyöszörgés hagyta el a torkom.*
    - Erről is lefogok szokni azt hiszem… De nem tudom pontosan… olyan… olyan esetlenül. Mintha mennél is meg maradnál is. Mintha nem tudnál mit kezdeni a helyzettel. De neked kéne tudni, hogy mit árul el a tekinteted. Nem nekem. *Csak néztem, de az ütésétől összerezzentem, még ha nem is engem célzott be vele. *
    - Milyen? * Kérdeztem, de kérdésem nélkül is megkaptam a választ, hogy mire gondol. Csak pislogtam párat végül keservesen felnevettem. De hamar alább hagyott és nyöszörgésbe fordult át, ahogy a bordáim rázkódtak.*
    - Vonzó? Talán furcsa ízlésed van, az előzményeket tekintve. *S már csak gondolatban vontam meg a vállam. Nem felejtettem a korábbi fájdalmat.*
    - De az undorítóra talán tudom a választ. Nem te vagy az első, akit taszít aaaa stílusom. De sosem érdekelt. Talán azért, mert nem ismerek mást vagy, csak azért mert ez a legjobb nekem. Furcsa dolgokra vagyunk képesek és vannak… *Gondolkoztam el egy pillanatra, hogy valóban akarom-e hogy tudja.*
    -… vannak dolgok amiken az sem változtat, hogy mivé lettünk. Ezt… *Tekintettem végig magamon.*
    - Elviselem… de azt a fajta fájdalmat nem, amit akkor éreztem mikor ellöktél. Mindenkinek meg van a maga démona Frank amit nem tud leküzdeni. Nekem ez… és ez a módszer rá.*Igyekeztem megemelni az épp kezem, hogy ismét hozzá érhessek az arcához, de örülhettem, ha a térdéig eljut segítség nélkül.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 2:49 am

    Egy pillanatra elfordítottam a tekintetem. Talán nem csak ez kavargott a fejemben, de pontosan leírta az egyik problémámat.
    - Nem Jessyca - ráztam meg a fejem és talán először mondtam ki akár még gondolatban is a nevét teljesen. - Szép vagy... jó, nem így összetörve, de az vagy, és mint ezt tudod, ez könnyen hatással van a férfiakra.
    - Épp erről beszéltem - nyugodt, mély hangon. Megfogtam a felém nyúló kézfejét. Kicsit megemeltem óvatosan, és elfordítottam, úgy hogy láthassa a kézfejem. - Ez itt a te véred, a csuklómig teljesen beteríti a kezemet. És nem azért nem töröltem le mert nem volt rá időm. Élvezem, hogy ha az ellenségeim vére beteríti a bőröm. Mégis itt vagyok és segítek neked. Nem tudok dönteni, és ha nem tudnám jobban, azt mondanám lassan a fejem is megfájdul tőle.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 3:25 am

    *Szavaira bólintottam, hisz hazudtam volna, ha nem adnék igazat neki. Szép vagyok, és ezzel teljesen tisztában voltam. *
    - Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok ezzel tisztában. De azt elhiheted, hogy nem épp a te fejed akartam elcsábítani. Te kerestél meg engem… * Emlékeztettem, de talán feleslegesen. Mikor megfogta a kezem teljesen elengedtem megint. Nem féltem, így hagytam, hogy irányítsa a kezem. Egyébként sem tehettem volna másképp hisz nélküle pillanatok alatt visszahullt volna a padlóra. Szavaira ismét egy halvány mosoly játszott az ajkamon. De nem épp egy önfeledt mosoly volt, és nem épp azért mert végig futattam a tekintetem a kezén.*
    - Nem tudtam, hogy van ellenségem. * Vontam fel a szemöldököm, de szavaira elment a kedvem az élcelődéstől.*
    - Kicsit sem sajnálom, hogy itt vagy. S azt sem, hogy küzdesz magaddal… *Sütöttem le a tekintetem.*
    - … szeretném, hogy maradj. Hogy mikor kinyitom, a szemem itt legyél. De nem tudlak maradásra késztetni, és neked kell eldöntened. De elzavarni sem foglak, még ezek után sem. De ha úgy döntesz, hogy mész, még annyit kérnék, hogy a táskám oldalából hozd ide a telefonom, kérlek. Mellette van a fülhallgatója is. * Tekintetem az Övébe fúrtam és igyekeztem kicsit közelebb húzni magamhoz a kezénél. De ebből maximum annyit észlelhetett, hogy a kezem kissé ráfog, majd újra elernyed.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 3:46 am

    - Igen én... - de nem tudtam mit mondhattam volna még. - És csak nehezíted a dolgom... Legalább ha most nem lennél ilyen kedves, könnyebben tudnék dönteni...
    Pont erről beszéltem. Egyszerre volt ami tetszett benne, és ami a végtelenségig taszított.
    Mély levegőt vettem végül, és közelebb hajoltam hozzá. Adtam egy csókot a homlokára, majd újból eltávolodtam tőle.
    - Te szegény elveszett, árva gyermek - ráztam meg. - Megátkozva a szülők bűneiért... - őszintén sajnáltam őt, mennyivel másabb személy lehetett volna, ha nem torzították volna el így. De ezen jelenleg nem tudtam változtatni, és talán nem is fogom erőltetni soha. Hiszen nem vagyok a mentora, vagy hasonló.
    - Ha megígéred, hogy nem tépsz ki egy darabot a kezemből, ahelyett hogy elengednél amikor mondom, akkor megengedem, hogy most igyál a véremből. Nem lesz túl sok, de a semminél több. Holnap a többit meg majd meglátom. Nos?
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 4:07 am

    *Szavaira csak pislogtam párat és próbáltam értelmezni, hogy most ez meg mi akar lenni.*
    - Ha azt a Jesst akarod látni, akit tegnap este vagy a ma este elején. Akkor azt tanácsolom, hogy gyere vissza pár nap múlva. Jelenleg nincs erőm kakaskodni. * Bólintottam egy picikét, de még ettől a mozdulattól is össze kellett szorítanom a fogaim. Én magamban csak az állapotom számlájára írtam, de valóban jól esett, azaz ártatlan puszi. Következő szavaira megdöbbentem, és ha nem így, nem ebben az állapotomba mondta volna, nos… igen csak kakaskodtam volna.*
    - Hééé… a sajnálatból nem kérek. * Fordítottam el a fejem, hogy ne lássam az arcát. De az ajánlatára gyorsan kaptam vissza a meglepetésemben és fogaim közt fojtottam vissza a nyögést. Átkozott mozdulatok… Kétkedve tekintettem rá pár pillanatig, de végül kissé bizonytalanul bólintottam.*
    - Biztos, hogy ezt szeretnéd? * Kérdeztem Tőle és hangom is kétségeket tükrözött. Persze, hálás voltam már az ajánlatért is. De ha valamit tényleg megtanultam, az az, hogy ilyet nem sűrűn tesz senki. Senkiért. Még a legbizalmasabb kapcsolatokban is ritka.*
    - Ne érts félre…. csak, csak nem értem… *Tettem gyorsan mellé a magyarázatom, hogy miért kérdeztem vissza.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 4:19 am

    Nem, nem akartam látni azt a Jesst. Azt az akadékoskodó libát. Azt akartam volna látni aki lehetett volna! Még ha bárgyúnak is tűnt.
    Sajnáltam, igen, na és? Persze akit sokan sajnálnak egy idő után elege lehet belőle. De csak azzal van így akinek a sajnálaton kívül nem adnak semmit, csak nézik messziről, vagy az aki élvezi ha szenved. És most nem fizikálisan értem.
    A válaszára feltűrtem a ruhám ujját.
    - Nem kell értened. Talán még én sem értem igazán. Ha meg tudod magyarázni hogy mért nem szeretnéd, hogy elmenjek, akkor talán ugyan az a válasz erre is. ÉS maga a tény, hogy megtörtént maradjon köztünk, hm?
    A kérdés inkább az lett volna, hogy ő szeretné-e. Persze mért ne szerette volna, ilyen állapotban senki nem habozna. Az ajkai fölé tartottam a csuklóm, és már csak neki kellett döntenie, hogy elfogadja-e.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 4:42 am

    *Elgondolkodtam, hogy Én mivel magyaráztam volna, de lesütöttem a szemem. Csupa olyan dolgok jutottak az eszembe, amelyek abszurdak… mint példának okáért a magány. De ez nem volt ismeretlen és ehhez kevésnek is bizonyult. Még a magam részéről is. Ahogy csuklóját ajkaim elé emelte, csak néztem pár pillanatig a saját vérem és az alatta megbúvó bőrt és életet. Az újabb kérdésére, csak bólintottam és egy apró puszit leheltem rá. *
    - Sajnálom… * Suttogtam és észre sem vettem, hogy mikor bújtak ki a fogaim, de mikor bele mélyesztettem már kint voltak. Próbáltam a lehető legkevesebb fájdalmat okozni neki. Ajkaim éhesen tapadtak rá, s épp kezem karcsú ujjait köré fontam. Nem szorítottam csak élveztem a tapintását, a lüktető erőt mely belőle származott. De figyeltem és vártam, hogy szóljon…*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 4:55 am

    Érdeklődve figyeltem őt, és meglepett, hogy előre bocsánatot kért. De jól esett. Mondhatni már előre meg lett bocsájtva ez a kis ,,semmiség".
    Egy pillanatra felszisszentem, mikor a bőrömbe szúrt, és összeszorultak a fogaim. Csak néztem őt. Az hogy a kezemhez ért viszont kizökkentett. Én a helyében mozdulni nem akartam volna.
    Nem is tudtam talán erről az egészről mit gondoljak. Az hogy viszont ilyen tiszta maradt meglepett. Talán ezért is hagytam neki tovább, hogy még többet elvegyen a véremből.
    - Jól van, most már elég - mindenféle bántó felhang nélkül, és megpróbáltam elhúzni a kezem. Ez után úgy döntöttem én is elfekszek a kényelmetlen kövön mellette.
    - Azt hiszem döntésre jutottam - kezdtem. - Maradok holnapig.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 5:07 am

    *Kezem kis idő múlva vissza akart hullni a helyére, de nem engedtem. S maga az erőfeszítés kelltette fájdalom könnyeket csalt a szemembe. Éreztem, hogy néz, ugyan úgy, mint korábban. De most nem akartam, hogy lássa mennyire is élvezem azt, amit csinálok. Nem figyeltem arra, hogy mennyit iszok, hisz azt mondta, hogy szól. S erre koncentráltam, hogy meghalljam ezen a fátyolon keresztül a hangját. S amint meghallottam tőlem telhető óvatossággal kihúztam a fogaim miközben kezem visszahullott. Már nem volt mért ott tartanom, már nem volt mit csillapítanom az érintésemmel. Pár pillanatig csak feküdtem némán, s végül kinyitottam a szemem.*
    - Köszönöm. * Hangom kicsit már erősebb volt, mint korábban, de még mindig fájt mindenem.*
    - Gondolom ne is kérdezzem, hogy miért döntöttél így? * Kérdeztem miközben elnyúlt teste felé fordítottam a tekintetem. Vonzotta, ahogy engem is. De szerencsére vagy szerencsétlenségemre? Akár hogy is, de nem tudtam sem hozzá bújni, sem közelebb húzódni hozzá. *
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 5:22 am

    - Valószínűleg azért amiért összeálltam Jean-Claudékkal. Jean-Claude még nálam is rosszabb, ő tényleg szokott mondhatni ok nélkül ölni. És Márton? Vele nem igazán tudni mi a gond, de túl csöndes, legalábbis bizonyos dolgokban. De a városban csak mi voltunk jó sokáig, főleg miután O'braien eltűnt. Persze egyáltalán nem magától értetődő, hogy így összeverődjünk, de még mindig jobb.
    - És már megbocsájtottam azt amiért idejöttem, azért már nem tudlak gyűlölni. És néha azért mégis unalmas egész este Jean-Claudék arcát bámulni - mosolyodtam el kissé. - És még az a kockázat sem áll fent, hogy a doktor úr befut, és rákezd játszani, azon a furulyán vagy min. Általában kiráz tőle a hideg, de Jean-Claude mindig hagyja hogy végig játssza a dalait.
    Egy pillanatra behunytam a szemem, majd fáradt tekintettel néztem vissza rá.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 5:42 am

    *Ahogy kíváncsian hallgattam a válaszát kedvem lett volna, felkönyökölni és oldalra fordulva nézni ahogy beszél. De még maga a gondolatára is eltorzult az arcom. Mosolyát látva, amely talán az első volt mióta megjelent az ajtóba magam is elmosolyodtam.*
    - Áh… szóval az unalom késztetett Bársony Báróhoz, míg a maradásodra a változatosság érzése. Értem én… * Játszottam a duzzogót, mely kicsit sem volt hihető a fájdalomtól, nyugalomtól és némi jókedvtől csillogó tekintetemtől. Az övét látva viszont ajkamba harapva elfojtottam a kérdésem és valahol szégyelltem magam.*
    - Kérdeznék, de fáradt vagy… miattam. És nekem is csak a hasznomra lehet, ha többet pihenek. Szóval majd holnap, ha lesz alkalmam traktállak velük. Gyere… pihenjünk. * Néztem jelentőségteljesen magam mellé. Ha már itt van, érezni akartam a közelségét még ha ez jelenleg nem is merülhetett ki másban, minthogy néhol hozzám ér a ruhája, esetleg a keze ott ahol nem fáj. Vagy csak maga a tudat.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 6:00 am

    - Igen, mondható így is - ingattam meg kicsit a fejem.
    Igazából, ez csak lelki fáradtság volt. De annyira nem is tűnt rossznak az ajánlata, ahogy végig hallgattam.
    - Akkor majd holnap faggathatsz, ha gondolod. És remélem nem bánom meg, hogy így felajánlottam... - néztem még rá utoljára kedvesen, aztán lehunytam a szemem.

    Másnap este szinte felriadtam, és nem tudtam mitől. Oldalra néztem, és úgy tűnt Jess még nincs magánál. Lehet a sérülései miatt később aludt el. Csendben feltápászkodtam, majd eltűntem a házból. Nem sokkal később egy befőttes üveggel tértem vissza. Sejtettem, hogy nem fog messzire menni, hiszen ha már egész rendesen gyógyulgatott, azért még biztosan fáj neki eléggé.
    - Jess... nos jó estét - köszöntem kissé félszegen. - Ez az a legjobb amit szerezni tudtam egyenlőre - emeltem fel az üveget. - Vérfarkas vér... van ennél hatásosabb is a városban, de nem mertem kockáztatni.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 6:27 am

    - Ezt azért kétlem… * Motyogtam még halkan, és ahogy lehunyta a szemét egy ideig csak figyeltem. Megpróbáltam aludni, de nem ment. Fájt mindenem és ez nem hagyott. Gondolataim ezerfelé kavarogtak és már javában fent volt a nap mikor végre kiütött a fáradság. Az utolsó gondolatom, érzésem pedig az a kellemesen bizsergető fáradság volt mely elnyomta a fizikai fájdalmam…

    Egy párszor megébredtem a nappal folyamán, mikor „álmomban” megfeledkezve magamról megpróbáltam forgolódni. De utána legalább bennem maradt az ösztön, a nem mozgásra és végig aludtam az egész napot. Talán még többet is. Mikor felébredtem Frank már nem volt itt és nem is számítottam arra, hogy visszatér. Lebiggyesztettem ajkaim és erőt véve magamon, igyekeztem először egyesével megmozgatni a végtagjaim, hogy tudjam hogy állok. A lábam eddig sem volt sérült és bár fájt de a kezem is tudtam mozgatni. Hát itt volt az ideje, hogy felüljek. Előre tudtam, hogy fájni fog… na de azt nem hogy ennyire. Az egyetlen és teljes mértékben használható kezemre támaszkodtam és halk nyögéseket hallatva próbálkoztam legalább annyira felhúzni magam, hogy a falnak vethessem a hátam. No persze, csakhogy addig el kéne csúszni… hát hozzáláttam. Már majdnem a falnál voltam, mikor lépéseket hallottam fentről és ez megállásra késztetett. Tekintetem az ajtóra szegeztem és némi megkönnyebbülés volt Frank hangját hallani, még ha meg is lepődtem, hogy itt látom.*
    - Neked is Frank… * Mondtam és elengedtem magam. Kis pihi… aztán majd folytatom a mászást. De most csak hagytam, hogy a megkönnyebbülés teljes átvegye az érzékeim. További szavaira elkerekedett szemmel néztem vissza rá. Hol az arcát és hol azt az üveget néztem. Nem tudtam hova tenni ezt az jelenetet és a szándékát.*
    - Öhmm… köszönöm. * Nyögtem ki végül, de nem tudtam mosolyom elrejteni és ingatni kezdtem a fejem minek köszönhetően eltorzult az arcom.*
    - Hát, ha én kiismerhetetlen vagyok, akkor te maga vagy a labirintus. * Semmi él vagy rossz nem hallatszódott a hangomon. Csak némi döbbenet és talán csodálat.*
    - Más azt hiszem virággal vagy valami ilyesmivel állt volna elő… * Tettem még mellé.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 6:41 am

    Letelepedtem végül mellé. Hát a vér frissnek friss volt, de lehet hogy mér kihűlt. Hát ez van.
    - Te mondtad, hogy házhoz kéred a reggelit... És abból azért mégis baj lehetett volna, ha az egyik vérfarkast vonszolom eddig. Így is ez volt a legjobb lehetőség. Annak akinek erősebb vére van kevés van a városban, és nagy baj lehetne belőle.
    - Valóban? Pedig számomra, teljesen logikus hogy mit miért teszek... bár lehet az őrültek is ezt mondanák. Szóval ha már tegnap így összetörtelek... ez már semmi ahhoz képest, hogy megengedtem hogy megharapj.
    - Áh semmi ilyen hátsó szándékom nincs- legyintettem, majd elkezdtem lecsavarni az üveg tetejét, de közbe megállta a kezem. - Megkérdezném hogy segítsek-e vagy megy magadtól... de valószínűleg még egy adagot nem tudok csak így szerezni.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 6:56 am

    *Nem is reménykedtem benne, hogy megjegyzi szavaim hisz már én is alig emlékeztem rá, hogy említettem ilyesmit. Az eshetőségre és amint elképzeltem kuncognom kellett és igyekeztem minél kevesebbet rázkódni közben.*
    - Pedig érdekes látvány lehetett volna. De ebben azért igazad van… az őrültek is ezt mondják. *Néztem rá elgondolkodva miközben Ő csak folytatta tovább a beszédét. *
    - Ez is igaz. * Bólintottam elismerően. Mást megcsapolni mindig könnyebb mint saját magad felajánlani ugyan ebből a célból. *
    - A segítségednek örülnék. Amint láthatod nem jutottam messzire egymagam. Pedig csak a falig szerettem volna eljutni. * Biggyesztettem le az ajkaim és utáltam magam, hogy ennyire rá vagyok szorulva Frankra. Vagy egyáltalán bárkire.*
    - Sokat beszélsz… No nem mintha ez baj lenne, de a tegnap után meglepő… olyan mintha a zavarod próbálnád leplezni vele. * Jegyeztem meg mosolygósan s bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy az a pici illat mi felszabadult nem ébresztette fel az éhségem. De próbáltam higgadt maradni.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 7:08 am

    - Hát Dace lehet nem értene egyet veled, és aztán többiek is mosnák kezeiket. Míg nekem jobb esetben... - itt elhallgattam kicsit - csak a férfiasságom tépnék le.
    - Héj! Ha nem beszélek az a baj, ha meg igen az a baj? Na azért... - húztam össze kicsit a szemöldökömet. - Csak próbálok nem egy hallgatag tapló lenni, oké? - arról nem is beszélve hogy lehet a saját gondolataimat is el akartam terelni más fele, mint ahogy maguktól folytak volna.
    Kinyitottam végül az üveget, és a szájához tartottam, és kicsit megdöntöttem. A másik kezemmel végül úgy döntöttem megtartom kicsit a fejét, hogy könnyebb legye neki. Közben pedig nekiálltam szép lassan belé diktálni az egész üveget.
    - De aztán remélem nem lesznek kétes gondolataid...
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 7:25 am

    - Dace? *Vontam össze a szemöldököm, még nem hallottam korábban ezt a nevet.*
    - Oh hát azért igazán kár lenne… * Mosolyogtam rá félreérthetetlenül végig mérve a csípője és combja tájékát. De nem tartott sokáig, hisz ismét elkalandoztam az arcán ahogy újra beszélni kezdett.*
    - Nyugi… csak egy megjegyzés volt. Örülök, hogy beszélsz… Csak tartsd is meg. Lógok neked pár kérdéssel. * Nem felejtettem el, hogy azt mondta ma feltehetem Őket. De jelenleg még nem foglalkoztam vele. Amint az üveg megszabadult a tetejétől ösztönösen megnyaltam a számat. Fejem megemelve igyekeztem ott tartani ajkaim a vérnél. Valóban kihűlt, de ez legyen a legnagyobb bajom. Ahogy a kezét a fejem alá csúsztatta és megtartott elengedve magam, csak élveztem az izét, a bizsergést miközben gyógyultam és úgy éreztem, hogy kezd visszatérni az erőm és nem csak a sajátom. Amint végeztem megnyaltam a szám, és kissé könnyebben felülve arcom Frank mellkasának támasztottam.*
    - Miféle kétes gondolataim? * Kérdeztem, feltekintve az állára, ha csak nem húzódott el vagy kért meg, hogy ne bújjak hozzá.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szer. Dec. 05, 2012 7:45 am

    - Ő a vérfarkasok vezetője jelenleg.
    Igazából a következő megjegyzésére csak egy félmosollyal reagáltam. Hiszen egyet értettünk még ha két külön okból is.
    - Jó, hát majd meglátjuk mi lesz belőle - ígérhetem volna azt is hogy ezentúl így lesz, meg azt is hogy nem, valószínűleg egyikkel sem mondtam volna igazat.
    Nos természetesen úgy látszott nem kell erőltetnem a dolgot. Örömmel fogadta még az előre lecsapolt vért is. Mondjuk ha nem úgy lett volna... áh, a f#ne sem tudja.
    Letettem végül az üres üveget visszazárva a tetejét. És valahogy szinte reflexszerűen átkaroltam óvatosan mikor nekem dőlt. Bele sem gondoltam igazán.
    Nem akartam neki ötleteket adni, de azért végül mégis válaszoltam.
    - Mondjuk hogy visszaad a tegnapi verést, most hogy vérfarkas vérrel vagy megtuningolva... bár lehet mire teljesen összeforrnak a csontjaid és minden rendben lesz, elmúlik a mellékhatása. Jó tudom, eddig sem próbálkoztál ilyesmivel... - hallgattam el kicsit. Aztán megköszörültem a torkom.
    - Valamit kérdezni akartál... nem?
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szer. Dec. 05, 2012 8:00 am

    *Válaszára összevontam a szemöldököm és az orrom alatt még mosolyogtam is, ahogy válaszolt saját magának még mielőtt Én megtehettem volna. A téma terelését kicsit sem próbálta meg leplezni és Én csak megingattam a fejem, de nem húzódtam Tőle.*
    - Ami azt illeti, jó pár valamit és nem feltétlen az egész lesz kellemes. De nézd… * Húzódtam el egy kicsit, annyira, hogy az arcába tekinthessek és megérintsem egy picit.*
    -… Még ha meg is akarnám tenni, nem most. Nem akkor, amikor Te magad hoztad szinte ágyba azt, ami a gyógyulásom segíti és még előnyt is adna. Ha majd meg akarom tenni, abban biztos lehetsz, hogy az előtte való éjszakát nem nálam fogod tölteni. * Bújtam vissza hozzá, ezúttal úgy próbálva, hogy normálisan tudjak gyógyulni illetve még kényelmes is legyen, hogy ne kelljen mozognom.*
    - Ami pedig a kérdéseket illeti… Azt már mondtad, hogy miért maradtál itt. De azt nem, hogy miként keveredtél erre? Tudom, hogy egy Ősköv… Nem. Az a másik csehó tulajdonosa. Szóval, tudom, hogy öreg vagy de azt nem, hogy miért változtál át és hol születtél… Csupa ilyen kérdéseim vannak. Biztos, hogy szeretnéd Őket hallani?

    Ajánlott tartalom


    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 3 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 2:06 am