Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


3 posters

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szomb. Dec. 08, 2012 11:11 am

    - Nem. De a legjobb információim szerint a férfiak megbeszélik az ilyesmit. * Vontam össze a szemöldök. *
    - Mondjuk sosem értettem, hogy ebben mi a jó. * Ahogy a derekamra siklott a keze, mosolyogva fordítottam oldalra a fejem. Bár nem tudom, hogy mennyi volt hihető belőle. Mikor megtartott, elengedtem magam teljesen. Így már nem boríthatott le a lábamról a fájdalom. Mikor kissé megnyugodott a testem végül megszólaltam.*
    - Olyan mintha most tanulnék járni… * Fintorodtam el, és tettem pár lépést. A lábamnak semmi baja nem volt, mindössze csak a felsőtestem mozgása okozta a fájdalmat. De azt nagyon… Nem bírtam tovább állni, és egyszer csak összecsuklottam Frank karjaiban.*
    - Azt hiszem itt a vége ennek a romantikus sétának… * Ugrattam a férfit elterelve a gondolataimat a fájdalmaimról.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Szomb. Dec. 08, 2012 11:21 am

    - Nos.. olykor igen, olykor nem... nem hinném, hogy ezt megosztanám velük. - Sőt, valószínűleg biztos voltam benne. Egy-egy egy éjszakás kalandot kiszoktunk beszélni. De valahogy ezt már túl... személyesnek éreztem. Még ha esetleg nem is lenne több belőle, a f#ne akarná elmagyarázni Jean-Claudéknak mi az ábra. Nem tartozik rájuk. Sem a húgom halála, sem a bosszúm Arcuri felé, sem az hol végződött mégis ez az egész.
    - hát ez igen sajnálatos, de még így is élvezet volt az ön társaságában sétálni hölgyem... - somolyogtam, végül kicsit el is nevettem magam. - Visszaüljünk? Vagy mi legyen?
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Szomb. Dec. 08, 2012 11:31 am

    - Értem… * No meg egy fr@szt. Egyáltalán nem értettem, de még magam sem. Akkor miért akarnám megérteni a férfiak közti kapcsolatot és azt, hogy mit miért mondanak el egymásnak avagy miért nem. *
    - Ne mondjon ilyet uram, mert még elpirulok. *válaszoltam és alig bírtam visszafojtani a nevetésem. *
    - A kiinduló helyzetünk nekem eléggé kényelmes volt, és biztos vagyok benne, hogy most is az lesz. Ha legalább egy taka… * Kértem volna, hogy takarjon be. De ezt nem hordtam magammal a házban meg aligha volt olyan, amit még használtam is volna.*
    - …vagyis ha egy rövidnadrágot előveszel a táskámból. *Persze kiinduló helyzet alatt nem a fekvésem értettem. Hanem mikor félig ülő, félig fekvő állapotban voltam Frank karjai között.
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Vas. Dec. 09, 2012 1:52 am

    - Nos, hát akkor lehet többet mondok ilyeneket - mosolyogtam.
    - Jó van - karoltam át, és lassan leültem vele. Még úgy simán nem panaszkodtam volna, ha így elüldögélünk egy darabig. Nem voltak tévképzeteim. Csak mint ahogy már mondtam is, jól esett egy nő társaságában lenni. És azt sem kicsinylettem le, hogy magamhoz ölelhetem néha így.
    - Nahát, máris fel akarsz öltözni? - mondtam kissé szomorkásan. De ha hajthatatlan volt, hát eleget tettem a kérésének. Bár nekem jobban tetszett volna, ha még így marad. De ha nem hát nem...
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Dec. 09, 2012 3:05 am

    - Nos, akkor kitartást és várja, hogy hátha elpirulok. * No igen. Erre aztán élete végéig várhatott volna. De ezzel Frank is ugyan olyan tisztában volt, mint Én. De nem akartam elengedni ezt a könnyed társalgást mely némi jó kedvet csempészet belém, és mosolyt a másik arcára. Melytől igazán jóképűvé vált. Miközben leültünk összeszorítottam fogaimat, hogy elfojtsam a sóhajaim. Pár pillanatig nem szóltam, de mikor megnyugodott a testem oldalra fordítva fejem tekintettem a másik arcára.*
    - Ne akarjak? Talán valami más terveid vannak? * Válaszától függetlenül már tudtam, hogy nem akarok felöltözni. Szégyenlős épp nem voltam, de ha ez eltünteti a hangjából ezt a szomorkás élt, akkor elviselem ezt az apró kényelmetlenséget.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Vas. Dec. 09, 2012 9:53 am

    Úgy látszik a szavaim, elérték a kívánt hatást. És ennek örültem. Sajnos viszont emellé látnom kellett a fájdalmait is. De annak legalább az vigasztalt, hogy ez csak átmeneti.
    - Nem tudom, legyenek? - somolyogtam. Még mindig magamhoz öleltem ahogy eddig is. Gyengéden végig simította a derekán, egészen a csípőjéig. - Csak szerintem jól nézel így ki. A ruháid hiánya nagyot dob, az amúgy is jó külsődön.
    Aztán miután kimosolyogtam magam egy nagyot sóhajtottam. Belegondolva, hogy sokszor mennyi időt kihagyok... Az idő csak megy, én meg ráérek, nem mindig futok a nők után. Most is mondhatni egy hosszabb időszakot szakított meg, az hogy Jessel lehettem. És igen, a történtek kifacsartsága ellenére jól esett a társasága.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Dec. 09, 2012 10:22 am

    - Erre gondolkodás nélkül rá vágnám, hogy legyenek. De mára elég volt ennyi a bordáimnak… nem biztos, hogy Én el tudnék viselni még egy olyan kis időt sem, ami utána volt. * Dörgöltem neki az arcomat. Hogy mit akartam ezzel kifejezni, még én sem tudtam ez egy ösztönös mozdulat volt.*
    - Akkor maradok… * Mondtam ki a már korábban eldőlt döntésem. a sóhaját félreértettem és a tekintetét keresve húzódtam el Tőle.*
    - Valami baj van Frank? *Kérdeztem kissé kételkedve.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Vas. Dec. 09, 2012 11:38 am

    - Jól van - karoltam át a fejét, és megsimogattam a haját párszor. - Akkor megpróbálom visszafogni az ilyesfajta gondolataimat - mosolyogtam.
    - Helyes - bólintottam kicsit és megpusziltam a fejét minden gondolkodás nélkül.
    - Csak... - újat sóhajtottam majd összeszedtem a gondolataimat. - Csak maga az idő. Néha rádöbbenek hogy el tudok úszni benne. Persze mért ne tenném, hiszen van rá időm bőven, nem igaz? - tettem hozzá a kérdést vidoran. - De hiszed vagy nem, amúgy nem vagyok egy nagy nőcsábász. Legalábbis biztosan vannak nálam ,,jobbak". Csak ilyenkor rádöbbenek, milyen jó dolgot nélkülözök sokszor hosszú ideig, csak azért mert nem figyelek oda rá.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Dec. 09, 2012 12:02 pm

    - Nekem az is elég, ha a tested fogod vissza. A gondolataid szabadjára engedheted… *Dobtam fel a labdát. Hisz a fantáziálás nem épp egy rossz dolog, pláne ha a tárgya az ember karjaiban van. Csak még vonzóbbá teszi… és mint nő tökéletesen tisztában voltam ezzel. A puszijára egy mosoly kúszott az ajkamra, amit érezhetett is, hisz még a bőrén volt az arcom. A kérdés bár elhangzott, de még nem válaszoltam. Éreztem, hogy ezzel még nincs vége és nem akartam megzavarni.*
    - Ha teljesen biztos lennék önmagamban veled szemben is, akkor most azt mondanám, hogy el akarsz csábítani. * Persze, nem a testi részére gondoltam, hisz az már megtörtént.*
    - De, mivel nem vagyok, így csak azt tudom mondani, amit te mondtál korábban nekem. Lassíts! De kiegészíteném annyival, hogy figyelj is. Az élet apró örömein kívül nem sok más maradt már nekünk. Butaság lenne figyelmen kívül hagyni és nem élvezni azokat. * Igazat mondtam, de mégis valami furcsa érzés kerített hatalmába, amit nem ismertem. Tudtam, hogy egy bizonyos gondolat váltotta ki, de feszélyeztetett. Mozogni kezdtem Frank karjai között és végül kiböktem.*
    - Valami éled… * Nem tudtam megfogalmazni, csak ennyit tudtam mondani, miközben nem bírtam nyugodt maradni.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Vas. Dec. 09, 2012 12:14 pm

    - Tudod... talán ez a baj velünk férfiakkal... - mondtam művi gonddal. - Az ilyen gondolatokat, általában tettek is követik, ha csak hagyjuk őket így szabadon korlát nélkül csapongani. Főleg egy hasonló helyzetben mint mostani.
    Elmosolyodtam, és végig simítottam az arcán.
    - Nem akarlak elcsábítani, úgyhogy nincs miben lassítanom. Talán csak akkor lenne így, ha te is ezt akarnád. De mint mondtam szabad vagy, és a te döntésed hogy hogy viszonyulsz majd a mai estéhez az után, hogy vége lett.
    - De ebben igazad van. És nem az, hogy nem akartam élvezni az ilyen dolgokat, csak nem figyeltem oda rájuk azt hiszem.
    - Élem? - lepődtem meg. Fogalmam nem volt ezt most mit akar jelenteni, vagy mire mondta.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Dec. 09, 2012 12:26 pm

    - Erre találták fel az önkontrolt, ami neked sem lehet ismeretlen a számodra. * Ha nem is olyan brutalitással tanulta meg az éhségét kontrolálni mint Én Marcotól, akkor is ismernie kellett. Ebben biztos voltam, különben Ő is olyan lenne, mint a többi veszett vad.*
    - Értem. *Némi csalódottság lapult meg a hangomban. De mi tagadás, Frank értette, hogy miként kell egy nőt rövid pórázra kötni, még ha szavai az ellenkezőjéről is tanúskodtak. A „nem akarlak” visszhangzott a fejemben könyörtelenül és innentől már felesleges volt minden mentség. Legalábbis nekem nem tűnt másnak.*
    - Ha nem figyelsz oda, akkor nem is tudod élvezni. * Hívtam fel a figyelmét miközben tovább izegtem a karjaiba. A kérdésére felkaptam a fejem és kétségbe esetten néztem rá.*
    - Nem a Tiéd… hanem bennem. Bennem valami éled. Olyan mintha aludt volna mióta megszülettem és most ébredezne… Nem tudom mi ez, de idegessé tesz. Nem éreztem még ilyet… olyan… olyan mintha dühös lennék, és neki akarnék ugrani valaminek vagy valakinek. Mi ez Frank? * Próbáltam leírni, hogy mit éreztem. De ez aligha sikerült.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Vas. Dec. 09, 2012 1:05 pm

    Ismét elmosolyodtam. Persze önkontroll. Ha érezte volna egyszer is azt hogy megveszik az adott nőért ha nem kaphatja meg...
    - Pontosan, ebben teljesen igazad van - úgy tűnt teljesen érti a helyzetet. Hiszen ilyenkor nem is figyeltem szinte a nőkre. De ha észrevettem egyet valamelyik csoda folytán, vagy ő engem, akkor zökkentett ki a pillanat ebből az egészből.
    Figyelmesen végig hallgattam.
    - Nem tudom Jess... De... ha gondolod segítek hogy rájöjj - ez egy kicsit sután jött ki, de másképp nem tudtam hogy mondhatnám. Újból megcirógattam az arcát a hüvelykujjammal.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Dec. 09, 2012 1:13 pm

    *Riad tekintetem ellenére belesimultam az érintésébe. Ebből is látszott, hogy ez egy ösztönös mozdulat volt Tőlem. De persze, valószínűleg csak én vettem észre és engem is túlságosan lefoglalt ez a feszítő érzés. A meglepő az volt, hogy belülről feszített, de mégsem fájt tőle a bordám. Így nem fizikális volt, hanem lelki. Szavai remény volt számomra, hisz nem tudtam leküzdeni. Ha megismerni nem is tudom, de leküzdenem le kell valahogy el kell múlnia.*
    - Hogy Frank? Hisz nem tudod azt érezni amit Én, én pedig nem tudom leírni. Még csak azt sem tudom pontosan, hogy mi váltotta ki. Valami baj van velem… valami nincs rendben. Tegnap meghalt valami ma meg éledezni kezd. Nem akarom ezeket… Haza akarok menni. *Hajtottam le a fejem. Nem tudom mennyire gondoltam komolyan a szavaim, de jelenleg ezt éreztem. Azonban ha Frank figyelt korábban, akkor tudhatja, hogy nincs otthonom. Viszont magam sem tudtam, hogy akkor mégis hova akarok menni.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Vas. Dec. 09, 2012 1:25 pm

    - Biztos vagy benne? - néztem rá, és reménykedtem benne, hogy felnéz rám. De nem kényszerítettem rá. Akkor meg persze honnan is tudhatná... - Biztos vagy benne, hogy baj van veled? Persze, csak úgy neki ugrani valakinek ok nélkül nem jó, ezt értem. De mi van, ha csak valami új, és félsz tőle. És lehet hogy nem kéne?
    - Akkor addig keresd a szavakat, amíg nem tudod leírni eléggé... Persze, ez jó tanács tőlem, hiszen nekem sem jön össze mindig - de tudni akartam. Legalábbis érdekelt, hogy mi van vele.
    - Haza? És az merre van neked? - kérdeztem puszta kíváncsiságból. Nekem jelenleg itt volt a haza, és jó sokáig nem is volt igazán nekem olyasmi. - Hosszú-hosszú évek után, én először itt éreztem magam otthon.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Dec. 09, 2012 1:51 pm

    - Ok nélkül? *Csak ekkor tekintettem fel, és már tudtam is a választ alighogy a kérdés elhagyta a számat.*
    - A röhej az, hogy egyáltalán nem ok nélkül tenném, és ez mellett ott van az, hogy úgy érzem, jogomban van. * húztam el az ajkaim kesernyésen. Jogok… na, ezek azok, amik az én szótáram szerint mindössze csak egyirányúak voltak. *
    - Nem kéne? * Biccentettem oldalra a fejem fürkészően. De magam vettem szemügyre a szemeiben melyek apró tükörként szolgáltak. Némán hallgattam tovább, és bele telt egy kis időbe mire felfogtam azt, amit mond. *
    - A legtöbb érzelem egy másik következménye. Nem tudom, hogy melyik az eredeti és melyik a vonzata. Az egész összefolyik... eggyé válik. Én nem tudom szétszedni őket.*Ingattam meg lemondóan a fejem.*
    - Ha megpróbálom felsorolni, te rátudsz jönni? * Kérdeztem reménykedve, bár azért sejtettem, hogy nem sok esély van erre. A kérdésére szinte reflexből válaszoltam.*
    - M… * Vágtam volna rá, hogy Marco mellett. De ezt nem tehettem, nem voltam benne biztos, hogy még mindig így van-e. *
    - Nincs otthonom… *Javítottam ki gyorsan magam. De ezt legalább tudtam, hogy igaz. Legalábbis ezt éreztem. *
    - Irigyellek érte…
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Vas. Dec. 09, 2012 11:31 pm

    - Ok? Az úgy már mindjárt más. Talán többet segíthet. De nem kötelező elmondanod, ha nem akarod. Csak talán úgy könnyebb lenn rájönni.
    - Nem mondom, hogy száz százalékig biztos, hogy igazam van. De mi van, ha csak azért érzed rossznak, mert új, és félsz tőle? - vontam fel a szemöldököm, ahogy a szemeibe néztem. Hirtelen olyan meghittnek éreztem a pillanatot. Mintha ezer éve ismernénk egymást, és mi sem lenne természetesebb annál, mint a helyzet amiben vagyunk. Pedig milyen badarság. Én sem vettem komolyan. És mi lett volna, ha még Jessnek is elmondom. Valószínűleg megijed, és azt hiszi komolyan veszem, és elrohan, ha nem fizikailag akkor valahogy másképp. És örülhetek, ha fel nem képel.
    - Talán rá tudok jönni, de nem ígérhetek semmit. A korom ellenére nem vagyok mindentudó.
    - Nem kell irigyelned. Ha otthont akarsz, akkor csak meg kell teremtened magadnak. És szerintem ez egy egész jó hely rá.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Hétf. Dec. 10, 2012 4:01 am

    - Ebben lehet valami… *Helyeseltem szavaira melyet egy bólintással is megtoldottam. Bár adott némi reményt, de nekem ez bőven elég volt arra, hogy legalább megpróbáljam. Visszaférkőztem a karjai közé, fejem a vállára döntöttem miközben próbáltam magamba szívni az illatát. Úgy, mintha azt akarnám, hogy az ott is maradjon.*
    - Megpróbálom, ezért fogom kipofozni ezt a házat… *Nem felejtettem korábbi szavaim. De nem is ígérhettem semmit. Lehet, hogy mire végzek, a felújításokkal addigra megunom és tovább állok. Vagy esetleg Marco jön értem. *
    - De most maradj egy kicsit csöndben. Le kell csillapítanom a gondolataim ahhoz, hogy azonosítani tudjam ezeket a butaságokat. * Értettem ez alatt az érzelmeimet. Ha ennél is jobban lehetett, akkor még közelebb bújtam, de erre nem sok esély volt. Lassan, egyenletesen szívtam magamba az illatát miközben tudatosan kiürítettem a fejem, és átadtam magam a szemhéjam mögött megbúvó sötétségnek. Ez úgy tűnhetett, mintha el is aludtam volna. De persze ez nem így volt, mindössze meg tanultam koncentrálni és fokuszálni. Nem tudom mennyi idő telhetett el, de mikor már úgy éreztem, hogy minden rendben lepörgettem magamban azt a beszélgetést és azt a képet, amely megjelent előttem és kiváltotta.*
    - Düh, harag, félelem, irigység, elveszettség, ösztön, kisajátítás és szeretet… *Hangom míg soroltam az érzelmeket melyek elárasztottak csak hűvös és száraz tények voltak. Azonban ahogy az utolsót is kiejtettem a számom, meginogtam és a hangom is megremeget. Szemeim kipattantak és újra itt voltam.*
    - Nem… ez nem lehet. Ilyet nem érezhetek… *Nos, hogy melyikre szólt valójában? Talán a szeretetre, de mégsem egészen. Nem érezhettem azt, hogy ki akarok sajátítatni valakit. Nem vagyok alakváltó.*
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Hétf. Dec. 10, 2012 6:24 pm

    Elmosolyodtam. Jelenleg nagyon is jó dolognak tartottam, hogy itt marad. És reménykedtem benne, hogy nem fogom megbánni ezt a gondolatot.
    Mondani akartam, hogy ezek nem butaságok, de csendre intett. Ez nem is érdekelt volna, ha be nem csukja a szemeit is.
    - Mért ne érezhetnél? Nem vagy szociopata... - ennél a szónál kicsit megálltam. Nem voltam benne biztos, hogy az volt a jelentése amire használni akartam.
    - Nos... te már egész jól összefoglaltad, mit is érzed igazából - mosolyodtam el kicsit. - De ahogy te is mondtad. Dühös vagy, és talán megbántott valaki, kétségbeesett vagy és bizonytalan. És vágyódsz valamire, vagy valakire. Nem?
    - És hogy szavamat ne felejtsem, ezek nem butaságok Jess - simogattam meg a fejét. - Minél jobban ismered magad annál nagyobb az előnyöd - na jó ez fordítva is igaz volt. Minél jobban ismered a másikat... de nem állt szándékomban semmit felhasználni Jess ellen.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Kedd Dec. 11, 2012 4:56 am

    - Ahogy alakváltó sem, hogy ki akarjak tulajdonítani valakit… *Hívtam fel a figyelmet ama egyszerű tényre, mi bennem megfogalmazódott korábban. Szavaira elmosolyodtam de megráztam a fejem.*
    - Csak te vagy itt, és nem bántottál meg így ez kiesett. A vágyaimat meg… nos, az elmúlt két napban kielégítetted. *Hangomban volt némi kacérság, annak ellenére, hogy úgy beszéltem az érzéseimről mintha épp azt latolgatná anyám, hogy mi legyen a vacsora.*
    - Igazad van. De nekem akkor is butaságok, olyanok, amiknek el kellett volna vesznie az átváltozásom folyamatában. De még csak nem is a jelenlétük zavar, hisz talán ezért nem tapad a kezemhez vér. Legalábbis nem úgy, hogy az bele is halt volna. Kivéve azt az egyet... De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ez a sok különböző érzelem, olyan… mintha egy lenne. Mintha egy egészet alkotnának, és ezt nem tudom megnevezni. *
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Kedd Dec. 11, 2012 7:54 am

    - Badarság! Mért kellett volna veszniük mikor átváltoztál? Mert te ezt akartad? Hát ez nem megy ilyen könnyen... - ráztam meg a fejem. - És a vágyaid pedig - hajoltam közelebb hozzá. Végig akartam cirógatni az arcát az orrommal és a számmal, majd pedig a nyakához bújni. De ebből csak az elsőt valósítottam meg, azt is visszafogottabban. - Azok nem csak egy dologra irányulhatnak.
    Végül elfordultam tőle és egy nagyot sóhajtottam. Az ő vágyait kielégítettem... én egész este el tudtam volna vele lenni. De vissza kellett fognom magam. Micsoda sanyarú sors...
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Kedd Dec. 11, 2012 8:58 am

    - Nem. Azért mert kölyökként rengeteget olvastam és ez ragadt meg bennem. *Ismertem be, hogy nem épp a romantikus könyvrészleg volt a kedvenc olvasmányom. Ahogy közelebb hajolt én is ösztönösen mozdultam kissé. Azt hittem, hogy ismét az ajkaim veszi célba, de nem, és ez a mozdulata meg is lepett, de egy mosolyt csalt az arcomra.*
    - Hanem még mire? *És a mosoly helyét átvette bennem, a hiányérzetett mikor elfordult.*
    - Ilyenkor szeretnék beléd látni… *Billentettem oldalra fejem fürkészően.*
    - Érdekel, hogy mit gondolsz, hogy mi jár a fejedben, ami ekkora sóhajokat okoz.
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Kedd Dec. 11, 2012 10:11 am

    - Nem tudom... - vontam meg a vállam. - Tárgyakra, helyzetekre, érzésekre. Mint például a nyugalom, vagy épp az ellenkezője. Ne mondd nekem, hogy nő létedre például nem vágytál sose igazán egy ruhára vagy mire... - kissé megmosolyogtam a dolgot. Láttam már nőt ilyesmitől annyira bepörögni... Szinte még most az emlékre is majdnem a szememet forgattam. De végül észbe kaptam és nem tettem.
    - Tényleg tudni akarod? Tudod ilyenkor legtöbbször a férfiak nem olyan bonyolultak... - néztem rá, mondhatni sokat sejtető tekintettel.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Kedd Dec. 11, 2012 10:18 am

    - Igaz, hogy nő vagyok és szeretek adni a külsőmre. De nem vonzanak a ruhák. Ha szükségét érzem egy-egy ruhadarabnak a megvételét, az azért van mert szükségem van rá. De mivel így van, így azt meg is veszem. *Mondtam könnyedén. Én magam nem szerettem még emberként sem plázákba tölteni a napot. Most meg még úgy sem.*
    - Oh… *Sütöttem le a szemem egy röpke pillanatra.*
    - … azért azt hittem, hogy ettől bonyolultabbak vagytok. *Incselkedtem vele és ismét lehunytam a szemeim.*
    - Kezdek fáradni… *Jegyeztem meg, és rögtön ki is nyiltak a szemeim.*
    - ööö… Frank… szóval… *Nem tudtam, hogy miként tegyem fel a kérdést de aztán össze szedtem magam.*
    - Ma is maradsz? *Kérdeztem, de nem néztem rá. Nem akartam, hogy lássa, Én mit szeretnék. *
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Kiara Kedd Dec. 11, 2012 10:46 am

    - Nos, bizonyos esetekben igen, ennyire egyszerűek vagyunk. Nem mondom, hogy nincs olyan helyzet, amikor ne kavarodnának össze a mi fejünkben is a dolgok...
    - Úgy gondoltam, hogy ma már haza megyek. Most már egész jó állapotban vagy. Talán már túlságosan is kihasználtam a vendégszereteted - vagy valami hasonló. A lényeg ugyan az volt. - Ha gondolod akkor lassan magadra is hagyhatlak, és nem zavarok mára tovább.
    Egyenlőre még nem mozdultam. De lassan tényleg muszáj leszek. Talán csak a megerősítésére vártam. Vagy arra, hogy nem illetlen most távoznom.
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Jessyca Camilo Kedd Dec. 11, 2012 11:00 am

    *Szavaira az elmúlt két nap összeomlott és egyszerre tértem vissza a valóságba miközben a tényekkel is tudatosultam. Nem akartam elhinni és ennek jelét sem adni, de akárhogy küzdöttem a testem megmerevedet még mielőtt észrevehettem volna. De úgy látszik nem csak ezt nem vettem észre…*
    - Nem. Köszönöm, hogy itt maradtál és azt is, amit értem tettél. Ha menni akarsz, akkor menj. *Nem akartam, hogy tovább maradjon. Egy perccel sem tovább, csak azért mert nem vagyok jól. Csak azért mert sajnál vagy bűntudata van a tette miatt. Vagy bármi is vezérelje… de ha ehhez volt köze, nem kértem belőle.*
    - Már megleszek. *Fejeztem be a mondandómat továbbra is rideg hangon. Tekintetemben, a semmiben egy kis csalódottság bújt meg. De ez van… így jár az, aki… áh mindegy. Így jártam... Túl nagy volt a változás, hogy a férfi ne vegye észre, a kérdés az, hogy ezt mindek a számlájára írja.*

    Ajánlott tartalom


    Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo - Page 6 Empty Re: Kopjafa utca 5. - Jessyca Camilo

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Márc. 27, 2024 9:47 pm