Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


3 posters

    Túlvilág útja 4. - Ameli Tarotte

    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Túlvilág útja 4. - Ameli Tarotte - Page 3 Empty Re: Túlvilág útja 4. - Ameli Tarotte

    Témanyitás by Sylas Drayden Kedd Május 08, 2012 6:36 am

    Nagyon tetszett, ahogy átkarolt, ahogy ragaszkodott hozzám. Valamilyen szinten magabiztossággal is eltöltött, bár megmagyarázni nem tudtam volna. Levittem a biztonságot nyújtó pincébe és ott óvatosan leraktam a korábban már ágyként bemutatott rongyokra. Helyet foglaltam mellette és határozottan magamhoz húztam.
    - Gondolom nem baj, ha mára is itt maradok, hiába találtam már házat - jegyeztem meg. - De azt hiszem holnap a vadászatunk után illő lenne, ha egy kicsit lakhatóbbá tenném - gondolkodtam hangosan. Legalább egy annyira össze kéne szednem a helyet, mint ahogy Ameli is tette. Annyira épp elég. Csak ha úgy adódik tudjam majd vendégül látni. De végül is a hely mindegy, csak maradjon mellettem.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Túlvilág útja 4. - Ameli Tarotte - Page 3 Empty Re: Túlvilág útja 4. - Ameli Tarotte

    Témanyitás by Ameli Tarotte Kedd Május 08, 2012 6:51 am

    Felnéztem rá miután lerakott, és már alig vártam, hogy csatlakozzon hozzám. Egyből közelebb is bújtam hozzá, nem törődve semmi etikettel, vagy akárminek is hívják az ilyesmit, azzal, sem, hogy így ezzel túl gyorsan kiadom magam. Ennél jobban már hogy is tudtam volna ezt meg tenni, nem igaz?
    - Nem baj - mosolyogtam az orrom alatt. Nem hittem volna, hogy Sylas látja, hogy így közel bújtam hozzá, de mindegy volt. Így is, úgy is jó volt. - Jó hogy maradsz - tettem egy kicsivel később a karjára a kezem. Nem tudom miért ragaszkodtam hirtelen a mai este nagy részében ahhoz, hogy ha lehet megérintsem. Mármint az okát tudtam...
    Aztán eszembe jutottak a mellettünk lévő ruhák. A mámoros félálomszerű állapotból kipattantak a szemeim, én meg felpattantam ülésbe, azért próbáltam úgy hogy legalább Sylast ne fejeljem le. Elvettem Sylas kabátját és magunkra terítettem, aztán rámosolyogtam.

    //Erdős területek - Üvegtó//

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 4:01 am