Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


2 posters

    Titkok útja 5. - Liana Kerran

    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Titkok útja 5. - Liana Kerran Empty Titkok útja 5. - Liana Kerran

    Témanyitás by Kiara Kedd Márc. 13, 2012 1:53 am

    Lakó:
    Liana Kerran

    Régen valószínűleg egy tágas családi ház volt, ami most csak romok. Az épület inkább széles és hosszú mint magas, igaz van egy kicsi padlás hozzá, de az maximum egy szobányi. Egy kis kamra méretű pince tartozik még hozzá.
    Kiálló fa és kő csonkok jelzik a hasonlóan terebélyes kert egykori határát.
    Liana Kerran
    Liana Kerran


    Kor : 52
    Hozzászólások száma : 20
    Hírnév : 0

    Titkok útja 5. - Liana Kerran Empty Re: Titkok útja 5. - Liana Kerran

    Témanyitás by Liana Kerran Csüt. Márc. 22, 2012 4:40 am

    Ahogy Phil és én megérkeztünk a házhoz, feltűnt, hogy mintha a szomszédban is laknának. Legalábbis eddig ismeretlen szagokat is éreztünk. Ezzel nem sokat foglalkoztam, helyette bementem újdonsült otthonunkba és szétnéztem. A kiszállítók jól végezték a munkájukat, semmi sem tört el. Igaz, hogy szinte minden a nappaliban volt, de legalább megvoltak a cuccaink. Mivel kocsik nem igazán férnek el a szűk utcán, így a belvárosban álltak meg és onnan hozták idáig a holminkat. Már csak ezért is megérte, hogy kósza vámpírokat fogadtam fel erre a feladatra. Nem okozott nekik gondot a kihordás.
    Látszott a házon, hogy régen egy család lakhatott itt, de mostanra eléggé lepukkant lett. Ezen a halmokban álló bútorok, szőnyegek, függönyök és más egyebek nem különösebben segítettek.
    - Ani. Mivel kezdjünk? - szólalt meg Phil.
    - Természetesen a függönyökkel - válaszoltam és már fel is kaptam egyet a fekete vászonból és elindultam vele a legközelebbi ablakhoz. Némi segítséggel-melyet a férfi nyújtott- fel is raktam. Mivel nem akartam folyton segítséget kérni, kerestem egy széket a bútorok között és a következő függönnyel már azt is vittem magammal. A székről szerencsére el is értem a karnist. Mikor már mindegyik fent volt, következtek a szőnyegek és a bútorok. Mire felkelt a nap, addigra már majdnem készen voltunk, csak pár apróság maradt hátra. Mikor elkészültünk a telefonomért nyúltam és felhívtam az egyik emberemet.
    - Szia! Tudom, nem túl egyszerű nélkülem, de még ma sem megyek. Azonban holnapra el kéne intéznetek néhány dolgot nekem. Először elő kéne készíteni két szerződést. Az egyik egy pultos vámpírlánynak lesz, a másik pedig egy mutatványos fickónak...

      Pontos idő: Csüt. Ápr. 25, 2024 11:35 pm