Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


5 posters

    Szikla kör

    Petr
    Petr
    Alfa
    Alfa


    Kor : 39
    Hozzászólások száma : 219
    Hírnév : 13

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Petr Vas. Ápr. 08, 2012 11:29 am

    A nő ügyesen harcolt. Ez azt jelenti, igazam volt: nem ártatlan. Aki jól harcol, az már harcolt, és aki harcolt, ismeri az erőszakot.
    A vámpírnő tisztának vallotta magát, de közel sem olyan tiszta, mint Alana...
    A bot az alkarján csattant. Ám legyen... Amikor megmarkolta, én elengedtem, és hagytam azt is, hogy megüsse a mellkasomat. Erős volt. Minden vérszívó erős...
    Hisz mind egyformák. Aljas gyilkosok...
    Hanem amikor a bot az kezébe került, meglepődhetett, hisz túl könnyen szerezte meg... És ha ez így van, én kihasználom.
    Visszkézből indítottam el a pofont, és közben nem a vámpírnőt láttam, hanem apámat... Oly sokszor ütött meg így. Nagyobb erőt lehet kifejteni...
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Ameli Tarotte Vas. Ápr. 08, 2012 9:41 pm

    Kivicsorította, a fogaimat és a szemfogaim is előbújtak. Az a pofon ráébresztett valamire. Emberként, néha vámpírokkal kellett birkóznom, még nem jött valaki segíteni. Most én vagyok a vámpír és ugyan ez volt a helyzet, és ez bosszantott.
    Teljes erőmből rávágtam a bottal a farkasra. Nem értettem hogy kerültem ebbe a helyzetbe, de az agyam itt megállt és nem gondolkozott tovább. Már így is túl sokat gondolkoztam. Nem is tudom hogy volt lehetséges ez, de csak az esélyeimet rontottam vele. Újból és újból meglendítettem a botot, hogy rávágjak vele, és az sem érdekelt ha eltört, akkor inkább szúrtam.
    Petr
    Petr
    Alfa
    Alfa


    Kor : 39
    Hozzászólások száma : 219
    Hírnév : 13

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Petr Hétf. Ápr. 09, 2012 9:36 am

    A helyzet kezdett eldurvulni. Odáig még nem fajult, hogy komolyan megijedjek, de amikor eltört a bot, és annak hegyes végével felém szúrt, egy pillanatra meglódult a szívverésem.
    Elkaptam a botot, ami felsértette a tenyeremet. Tudtam, hogy a seb hamar be fog gyógyulni, de a fájdalom feldühített. Megrántottam a botot, arra számítva, hogy így a vérszívót is magam felé rántom.
    Ha így lesz, onnan már tudom, mit kell tennem. Félreállok, és lendületből, fordulásból sújtok le a tarkójára a karmaimmal. Kis szerencsével bezúzhatom a koponyáját, és akkor nyert ügyem van.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Ameli Tarotte Szer. Ápr. 11, 2012 10:01 am

    Egy darabig még meglódult a karom, ahogy megrántotta a botot, aztán viszont gondolkodás nélkül egyszerűen elengedtem. Hátra léptem egyet majd ki kerültem. Hátra vágtam egyet még anélkül hogy igazán megnéztem volna, valahova a hátára, majd futni kezdtem.
    Az egész helyzet abszurditására csak később jöttem rá. Igazából csak magányosnak éreztem magam, erre ez a szörnyeteg rám támadt. Mindig ugyan az a műsor... ha ember vagyok, ha nem...
    //Belváros - Utcák//
    Petr
    Petr
    Alfa
    Alfa


    Kor : 39
    Hozzászólások száma : 219
    Hírnév : 13

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Petr Pént. Ápr. 20, 2012 9:15 am

    Végül csak menekülőre fogta a m0cskos vérszívója. Megfordult a fejemben, hogy követem, de aztán úgy döntöttem, nem ér annyit. Ha a többi hasonszőrűhöz megy, azok elevenem felfalnak, ha beléjük futok. És most már nem kockáztathattam. Falkám volt, amiért felelősséggel tartoztam.
    Visszaalakultam, és megkerestem a ruháimat. Lassan öltöztem, és közben füleltem, hogy nem hallok-e olyan neszt, ami a közeledő vámpírfalkára utal, de semmi ilyesmi nem volt, csak az éjjeli erdő ezernyi megszokott hangja.
    Hogy sikerüljön megnyugodnom, még jó sokáig sétáltam az erdőben, és csak órák múlva vettem az utam a város felé.

    //Belváros/Utcák//
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Pént. Aug. 16, 2013 11:53 pm

    Mezítláb mászkáltam az erdőben, miután egy eldugottabb helyen aludtam az este átváltozva. Aztán reggeli szerzés után ismét nekiindultam az erdőnek. Azon kívül hogy maga Arona tökéletes volt, volt még valami benne. Valami ami a tudatom leghátsó részének suttogott volna, valahol a tarkóm alatt, csendben, úgy hogy ne halljam, csak a jelenlétét érezzem. Már maga az hogy ennyire erdős a terület elég lett volna erre, de valamiért úgy sejtettem, több van itt. Már napok óta jártam Aronát, és az erdőt, de még mindig nem láttam mindent.
    Ahogy most is... valami olyanra bukkantam amit eddig még nem láttam. Szét néztem. Letölt vaskos ágak, megzilált növényzet, ami már kezdte begyógyítani magát. Az egyik helyen, mintha az egyik követ arrébb tolták volna, de az tökéletesen a helyén volt... mármint abból következtetve, hogy a körben pont a megfelelő helyen állt. De magából a körből nem éreztem semmit. Mintha csak kövek lennének...átlagos kövek. Nem vibrált belőlük semmiféle plusz energia... Valami volt a levegőben, de az mind kívülről jött.. és nem a hely sajátossága volt.
    Hmm... Keresztbe raktam a lábaimat, és végül leültem gondolkozni.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Szomb. Aug. 17, 2013 1:54 am

    [Demetrius]


    Roxana most szabad volt, apjának dolga akadt, elengedte. Természetesen be kellett tartania a szabályokat, nem hagyhatta volna el a házat. De amiről az apja nem tudott, nem fájt neki. Eddig ilyenkor mindig megszegte az ígéretét és sétált az erdőben, sosem maradt a négy fal között. Csak valahogy minden egyes alkalommal megsúgta neki egy érzés, mikor is kell elindulnia visszafele, hogy kényelmesen hazaérjen még az apja előtt. Roxana nem félt úgy semmitől sem, mint az apja, nem is igazán értette miért aggódik folyamatosan. De próbálta megnyugtatni az apját, ahogyan csak tudta.
    Aznap reggel épp a sziklakör felé vette útját, hívogatta egy csalfa kis néma hang arra. Ahogy közeledett meg is érezte legújabb ismerősének jelenlétét. Ez máris kicsattanóan jó kedvre derítette és ezzel a lendülettel szaladt a hely felé most már. Megérkezve játékosan felpattant a kört alkotó egyik sziklára és Demetriust nézte mosolygós, kipirult arccal, melyből igazából nem sok látszott dús fekete loknijai mögül.
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Szomb. Aug. 17, 2013 2:18 am

    Semmi... Egyszerűen semmi... semmire nem jutottam a hellyel kapcsolatban, és ez bosszantott. Semmiségével, nagyobb rejtély volt, mint az egyik utca fényei, amik a szemem láttára tűntek el.
    Sietős léptek zaja ver fel a gondolkozásomból. Megfordultam, és amikor Roxána megérkezett, széles mosoly kúszott az arcomra.
    - Na szia királylány - lépdeltem hozzá lassan. - Csak nem rosszalkodunk, rosszalkodunk? - kérdeztem, majd kissé félre billentettem a fejem. Aztán megérintettem a kócos haja alól kilógó orrát.
    - Örülök hogy itt vagy - mondtam végül egészen komolyan, de olyan barátságos kedvességgel. Majd ha megengedte, a hóna alá nyúltam és leemeltem a kőről amin állt.
    - És mondd csak mi járatban erre? - mosolyogtam rá ismét.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Szomb. Aug. 17, 2013 2:39 am

    - Szia királylány - ismételte el kuncogva Roxana a köszöntést, tetszett neki a megszólítás. Aztán hirtelen úgy gyermeki módon elkomolyodott, és úgy felelt a következő kérdésre.
    - Nem, én jó vagyok - szögezte le. - Te rosszalkodsz?
    Miután Demetrius megérintette az orrát, ráhelyezte saját tenyerét is a lányka és úgy is hagyta egy ideig, amíg a férfi le nem kapta a kőről.
    - Így most kicsi lettem - állapította meg, majd válaszolt Demetrius kérdésére. - Hozzád jöttem - mosolygott újra és belerúgott egy pitypangba, hogy szétrobbanjanak róla a kis ernyős magok.
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Szomb. Aug. 17, 2013 2:49 am

    Tetszett hogy ilyen jó kedélyű, főleg azok után, ahogy az apja viselkedett tegnap.
    - Ó, így már értem... - mosolyogtam. - És jelenleg nem rosszalkodom... de néha szoktam - szalad szélesebbre a mosolyom.
    - Nos... ha gondolod - ültem le mellé a földre - így már ugyan akkorák vagyunk. Vagyis lehet még egy kicsit magasabb is vagy.
    - Jól érzed magad itt kint? - tettem föl, a talán bugyutának ható kérdést, hiszen melyik farkasember ne akarna kint lenni a szabadban? De tőle akartam a választ. Majd fogtam, letéptem egy szál pitypang virágot, egy olyat amit még nem lehetett csak úgy ,,szétrugdalni" és a kezébe nyomtam.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Szomb. Aug. 17, 2013 3:00 am

    - És mit csinálsz, amikor rosszalkodsz? - kérdezte meg ártatlanul.
    Rátette tenyerét Demetrius feje búbjára, majd lassan átvezette a sajátjára.
    - Nem, tényleg ugyan akkorák vagyunk - vonta le a következtetését. - Kicsinek lenni sokkal jobb - jegyezte még meg hozzá határozottan.
    - Igen - mondtam rögtön fellelkesedve - Csak sajnálom, hogy apa sose akar velem jönni, ezért nélküle kell sétáljak. De azért nem vagyok egyedül - mosolygott Demetriusra, s elfogadta a virágot, aminek lágy szeretettel simogatta meg leheletfinoman a fejecskéjét.
    - Miért kaptam őt tőled? - kérdezte meg meglepődve.
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Szomb. Aug. 17, 2013 3:36 am

    - Tudod, megesik, hogy borsot török mások orra alá - kacsintottam rá.
    - Hogy hogy? - kérdetem őszinte meglepetéssel. - Én mindig szerettem ilyen jóóó magasnak lenni mint amilyen vagyok - mutogattam hozzá a kezemmel is.
    - Apud nem szeret sétálni? Ez érdekes - gondolkoztam el egy pillanatra.
    - Mert neked akartam adni - kezdtem a feleletet, majd én is felvettem egy levelet a földről. - Ha megfogod, még érzed benne az életet, és azt hogy valaha is élő volt. Ez mindig megmarad.
    A levelemre néztem én is, majd egy kicsit szorosabban fogtam. Pár pillanatra lehunytam a szemeimet is. Aztán ismét a lányra pillantottam.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Szomb. Aug. 17, 2013 3:46 am

    - Akkor majd én is fogok - határozta el magát Roxana, mintha követendő példát kapott volna.
    - Mert ha kicsi vagy békén hagynak de vigyáznak rád. Nem kell olyanokkal foglalkozni, mint a nagyok - felelte őszintén, miután gondolkodott egy kicsit a válaszán. Látszott rajta, hogy még úgy mondana valamit, de nem tudta jobban megfogalmazni, amit szeretett volna. Nem voltak meg hozzá a szavai.
    - Régen szeretett ő is - mondta az apjáról, aztán csak nézte Demetriust mit csinál a levéllel. Tökéletesen leutánozta ő is. Azzal a különbséggel, hogy nem nyitotta ki többet a szemét, hiszen nem vette észre, hogy Demetrius mikor hagyta abba.
    - Ühüm... - hümmögte neki válaszul.
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Szomb. Aug. 17, 2013 4:38 am

    Megráztam a fejem. Na nézzenek oda. Hogy ha ez kiderül, kapok én az apjától! Na nem mintha kellett volna tartanom tőle. Egy apró hümmögésnek sikerült kiszabadulna belőlem, hogy így nem figyeltem teljesen a reakcióimra, és nem volt minden tökéletesen eltervezett. Micsoda bölcs szavak...
    A többi információt az apjáról meg most igyekeztem későbbre félre raktározni.
    Csak néztem rá, ahogy fogta a virágot csendesen, és arra gondoltam... reménykedtem benne, hogy a sejtésem tényleg helyes, és a képességeit illetően tényleg úgy van ahogy reméltem.
    Ahogy hagytam, hogy így kicsit... egyé váljon a természettel, hirtelen szél kerekedett, és kifújta az én kezemből a levelet amíg nem figyeltem. Megborzongtam. Ez most tényleg olyan volt mint egy ómen... Csak néztem ahogy hullanak a levelek a fákról. Kissé megriadtam őszintén. Nyáron levélhullás? A fákon azonban annyira nem látszott meg.
    Amennyiben Roxana nem szólt semmit felálltam majd a kör szélére sétáltam, körbenéztem, majd halkan megszólaltam.
    - Van kedved segíteni nekem?
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Hétf. Aug. 19, 2013 12:59 am

    A lány kinyitotta szemét és ahogy felnézett a fákra, az égre, körbefordult, egy pillanatra olyat láthatott Demetrius, amit eddig senki. Roxana jellemzően kicsire össze szokta húzni magát, vállai előre esettek, haja arca elé lóg, szinte elbújik mögötte. Arckifejezése legtöbbször üres, vagy édesen együgyű. Most más volt. Kihúzta hátát, mintha különös erő járta volna át, töltötte volna fel, erősítette volna meg. Haja hátracsúszott arcából, ahogy felemelte fejét. Egyszeriben nem hogy kisgyereknek tűnt most, a koránál idősebbnek, érettebbnek. Sokat látott és sokat megélt ember tekintete ült szemében. De a pillanat hamar elillant, Demetrius megmozdulásával eloszlott a látomás és Roxana visszaváltozott. Lelkes csillogással a szemében felelt a kérdésére, szinte tapsikolva.
    - Igen! Igen! Igen! - kiáltotta a választ.
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Hétf. Aug. 19, 2013 8:41 pm

    Ahogy ránéztem  a lányra tudtam, több van benne mint amennyit másoknak mutat. Elgondolkoztam. Örültem, hogy a megérzéseim nem tévedtek, és hogy nem értettem félre őket. De vajon mit szólna az apja, ha ezt tudná? Ekkor azonban eszembe jutott amit Roxana mondott.. Ha kicsi vagy akkor vigyáznak rád és etetnek... Ebből így valami nem jót sejtettem. De egyenlőre nem állt szándékomban beleszólni.
    Elmosolyodtam, hogy ilyen lelkes segítőm akadt.
    - Köveket kéne gyűjtened, de a körön kívülről! - hangsúlyoztam ki hogy nem máshonnan. - Akkorákat amekkorák a tenyeredben elférnek. Rendben? A laposabbak jobbak. És ha esetleg... valami jót érzel miattuk, belőlük, akkor inkább azokat hozd - mosolyogtam a gyerekre.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Pént. Aug. 23, 2013 1:45 am

    Roxana csak vidáman bólintott és már szaladt is köveket vadászni. Viszonylag sokáig elvolt, pedig nem volt nehéz dolga. Ahogy kipattant a körből, máris felkapott távolabb egy halom kavicsot, aztán egyesével elhullajtotta az összeset. Valamiért egyik kő sem nyerte el a tetszését. Végül a kapkodása abbamaradt és átszellemült koncentrációban sétált erre-arra. Néha lehajolt egy kőért, ami megfelelt az elvárásoknak. Maga sem tudta mi alapján dönt, de volt amelyik hívogatta, volt amelyikkel nem szimpatizált. Végül Demetrius elé állt, és magasra tartotta neki a markát.
    - Ezek jók lesznek?
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Pént. Aug. 23, 2013 2:10 am

    Egy darabig figyeltem, ahogy neki áll, aztán magam is kutatni kezdtem. Persze félszemmel mindig felpillantottam rá. Én is találtam jó pár követ. Találtam egy nagy laposat is ami egy magában nagyobb volt mint a tenyerem. Azt a zsebembe csúsztattam, reménykedtem hogy abból nagyon jó rúna lesz. Talán valami központi szerepet betöltőt is lehetne belőle csinálni.
    Elsöpörtem végül egy helyen a növényzetet, és letettem a saját szerzeményeimet. Aztán megfogtam Roxána kezecskéit, és elkezdtem a köveket vizslatni. Némelyiket elvettem a kezéből, és közelebbről megnéztem, majd visszaadtam neki.
    - Jók lesznek - mondtam ki végül a végső ítéletemet. Aztán csináltam gyorsan helyet az ő köveinek, hogy külön kupacba tehesse őket. - Ide leteheted őket.
    Leültem, aztán utána ismét a köveit kezdtem vizsgálni. De végül nem tudtam dönteni... az elsőt követ különlegesnek szántam, de lehet pont ezért nem nekem kellett választanom.
    - Szeretnék mutatni valamit - fordultam a lányhoz. - De ahhoz úgy látszik ismét segítened kell. Melyik az amelyik a legjobban tetszik ezek közül?
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Pént. Aug. 23, 2013 2:40 am

    A lány feszülten várta, kissé félve izgulva, hogy vajon a nagy férfi mit szól majd a köveihez. Annál jobban örült, mikor elfogadásra leltek. Szófogadóan teljesítette, amit mondtak neki, majd leült ő is a földre. Roxana nagyon kíváncsi volt, mit akar neki Demetrius mutatni, de igyekezett ezt most már nem féktelenül szabadjáa engedni magában, ahogy szokta. Nem tapsikolt, csak megfogta a kupaca tetején lévő sötétszürke követ. Nem véletlen volt a tetején, az a kő valamiért megfogta az első pillanattól kezdve.
    - Ő. Neki van lelke - felelte egyszerűen, ahogy Demetrius felé nyújtotta.
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Pént. Aug. 23, 2013 3:08 am

    Elmosolyodtam, bár kicsit furcsán ért... kissé ijesztő lenne ha tényleg lelke lenne...
    - Rendben - mondtam jó kedélyűen majd elvettem tőle a követ ha megengedte. Elővettem a zsebemből egy másik követ amit még az elején találtam. Ez keményebb volt, és hegyesebb.
    - Most egy rúnát fogunk belőle csinálni, rendben? - néztem a lányra, és ha nem ütköztem tiltakozásba elkezdtem karcolni a szürke követ a hegyesebbikkel. A művelet mondjuk elég sokáig tartott, de nem akartam, hogy csak egy karcolás legyen rajta, mely könnyen elmosódik. Nem lett a legszebb rúna, de legalább valamennyire benne ragadt a jel...
    - Látod? - mutattam a lány felé, és közben valami eszembe jutott... - Ez a védelem jele... az egyik. Ha most megengeded megfogom a kezed... és együtt fogjuk befejezni.
    Ha egyedül csinálom nem túl sok mindenre lett volna jó, valószínűleg így is csak egy hajszálnyival lesz jobb, de mind önmagamban, mind ezzel a kis segítséggel reménykedtem benne hogy számítani fog. Letettem a karcoló követ magam mellé, majd a másik kezembe áttettem Roxána kövét, majd koncentrálni kezdtem. Furcsa volt elsőre... az eredeti falkám óta nem volt falkám, és akkor is nagyjából csak apámékkal és a legközelebbi barátokkal gyakoroltam. Így kissé ismeretlen élmény volt, de nem volt szabad elkalandoznom.
    Nem tudom mennyi idő telhetett el... Úgy éreztem, a levegő már hűlni kezdett. A kezembe zártam a követ pár pillanatra, aztán megszólaltam, ismét felmutatva a követ Roxánának.
    - Ezt vidd haza, és ásd el a bejárati ajtótok előtt jó mélyen - mondtam nyomatékkal a szavakat. - Amennyire csak tudod. És nagyon fontos, hogy ne szólj erről senkinek, rendben? - néztem komolyan a lányra. - Senkinek - ismételtem halkan, de hangsúlyosan. Amíg nem kaptam tőle megfelelő választ nem adtam neki oda a követ, csak utána.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Pént. Aug. 23, 2013 3:26 am

    Roxana a kíváncsiságán nem tudott többet uralkodni, amint Demetrius vésni kezdte a követ közel húzódott, a végén már támaszkodott a fárfi lábán két kézzel és szinte egészen Demetrius arcához ért az övé, annyira nézte mit is csinál a druida.
    - Mi az a rúna? És ez mire lesz jó? Én is csinálhatok ilyet? - kérdezte folyton hol a férfi arcát, hol a követ vizslatva.
    - Jajjdejó! - hagyta el leírhatatlan belső örömsóhaj Roxana ajkait, mikor Demetrius őt is befogta az alkotó folyamatba. Attól kezdve eddig tőle sosem tapasztalt türelmet és önfegyelmet mutatott. Egészen belefeledkezett a feladatba, arca újra megváltozott.
    - Senkinek - mondta határozottan, újra gyermekien a lány. - De mi ez? Mire jó? És csinálunk még a többieknek is?
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Pént. Aug. 23, 2013 3:45 am

    Elmosolyodtam a sok kérdésre, bár nem tudtam mindre egyből válaszolni.
    - igen, valószínűleg fogunk - mondtam mosolyogva. - És ez kifejezetten arra való, hogy megvédjen titeket. Téged, meg apádat. Azért kell elásnod a házatok előtt, a bejárati ajtónál. Nos - sóhajtottam. - Ez nem úgy működik, hogy innentől minden baj elkerül titeket, sajnos. De ha minden jól megy segít rajtatok.
    Volt egy ötletem... nem akartam mindenbe belevonni Roxánát, vagy csak fokozatosan, de előtte mégis ezt jobbnak láttam. Az ,, ő rúnájukat" megcsinálni.
    - És a rúnák, általában, ilyen kis kövek, jellel ellátva. Mindegyiknek meg van a maga célja. Ez védelmül szolgál, még más változást hoz, erőt ad vagy bármi más - azzal oda adtam, a lány kezébe a követ.
    - Azokat amiket gyűjtöttél a többit, ha nem baj, elteszem. Szükségem lesz rájuk.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Pént. Aug. 23, 2013 6:04 am

    - De akkor ez hogy működik? - kérdezte ártatlanul és forgatgatta a kezében a követ. - A rúnában a kő a lényeg, vagy amit ráfirkálsz? Mutatsz még nekem ilyen betűket? - továbbra is csak ontotta magából a kérdéseket, úgy tűnt nagyon megfogta ez a témakör, meg az egész, amit csináltak. - És miket lehet még vele csinálni? Tudnék vele barátokat csinálni magamnak?
    - Nem baj, neked adom őket - mosolygott bájosan Demetriusra Roxana. Számára az az egy, amit a férfi megrajzolt sokkal többet ért, mint bármelyik másik kavics.
    - És most akkor mit csinálunk? Jajj... - komorodott el picit az arca hirtelen. - Lehet, hogy hamarosan haza kell mennem...
    Demetrius Aegi
    Demetrius Aegi


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 42
    Hírnév : 2

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Demetrius Aegi Pént. Aug. 23, 2013 6:40 am

    Meglepett hogy ilyen konkrét kérdéseket kaptam tőle. Szép lassan akartam vele haladni, hogy mindent megértsen. De így hogy ő tette föl a kérdéseket, talán nem lehetett gond.
    - Minden számít - feleltem, és a hangomból áradt a türelem, és a nyugodtság. - A kő, a jel ami rajta van, az is... az az energia is amit az előbb belefektettünk, mikor megfogtam a kezem. Tehát a kő elkészítésének hogyanja is számít. Mindentől együtt lesz olyan amilyen.
    - Persze hogy mutatok. De ezt sem szabad mondanod senkinek rendben? Az egész a mi kis titkunk - mosolyogtam, majd kicsit előrehajoltam és rajzolni kezdtem előttünk a talajba. Először egy háromszögfejű ,,R" betű szerűséget rajzoltam.
    - Ez, mint mondtam, a változás jele... nagyjából. Minden jelnek nagyobb jelentése lehet - mutattam a kezemmel is egy nagy kört. - Sőt ha egymás mellé rakod őket, meg is változtathatják egymást.
    Kicsit messzebb az előzőtől, rajzoltam egy ,,X"-et.
    - Ez a kapcsolat jele, társ... ilyesmit jelent.
    - És nem - nevettem. - Barátokat csak úgy nem ,,varázsolhatsz" magadnak vele. De kezdetnek már itt vagyok én. Én szívesen leszek barátod... és remélhetőleg, csak egy a sok közül a jövőben, akik játszanak majd veled.
    Hogy mit csinálunk? Igazából sokat tudtam volna még beszélni neki ha nem unja... de aztán...
    - Nos ha haza kell menned, menj - néztem rá kedvesen. - És ne felejtsd el a rúnát amit adtam. És ne lássa senki - kacsintottam rá játékosan.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Eris Pént. Aug. 23, 2013 9:54 am

    - Húúúú - ámult a magyarázaton. - A mi titkunk! - nevetett, tetszett neki a dolog, ennél izgalmasabb már nem is lehetett volna.
    - Változás, és óóó! - ahogy hallgatta a férfit ismételgette amiket ő mondott, valamint lelkes kis hangocskákat adott ki.
    - Te a barátom vagy? - kérdezte meg meglepetten. Aztán elismételte magabiztosan, kijelentésként is. - Te a barátom vagy!
    Megfogta Demetrius kezét és úgy kérdezte meg.
    - Elkísérsz egy darabig? Néha félelmetes egyedül. De te nagy vagy...

    Ajánlott tartalom


    Szikla kör - Page 2 Empty Re: Szikla kör

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 5:22 am