Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


3 posters

    Első emelet

    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Első emelet Empty Első emelet

    Témanyitás by Kiara Hétf. Feb. 20, 2012 3:07 am

    Itt találhatók többnyire a műtők, a legtöbb vizsgáló és betegszobák.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Első emelet Empty Re: Első emelet

    Témanyitás by Ameli Tarotte Hétf. Márc. 26, 2012 7:16 am

    Talán az átváltozásom óta kialakult a vonzalmam a sötét helyekhez érthető. Az erdőben járva találtam rá erre az épületre. Az ilyenek így egészen más fénybe kerülnek ilyen szemekkel. Fény...
    Még így is volt valami, ami arra késztetett, hogy figyeljek a hátam mögé. Meg úgy mindenhova. Az tartotta bennem a lelket, hogy tudtam: senki nincs itt. Mikor benyitottam az egyik terembe, és felismertem, hogy egy műtőről van szó... valahogy már nem akaródzott bemennem. Butaság, de úgy döntöttem, hogy még engedek az ilyen, emberi félelmeimnek.
    Nagyon sok felszerelést találtam, többnyire megrozsdásodva és használhatatlanul. Mellesleg voltak egészen ijesztőek. Csendben jártam a folyosókat, mintha csak az épület szellemeitől tartottam volna. Nem akartam őket felébreszteni.
    Solomon Dantes
    Solomon Dantes


    Kor : 43
    Hozzászólások száma : 4
    Hírnév : 0

    Első emelet Empty Re: Első emelet

    Témanyitás by Solomon Dantes Hétf. Márc. 26, 2012 7:26 am

    Nekem semmiféle vonzalmam nincs se a kórházakhoz, se a sötét helyekhez. Bár, igaz ami igaz, az erdőben töltött hónapok nyomot hagytak, és nem igazán keresem mások társaságát. Az más dolog, hogy eddig egy teremtett lélekkel sem találkoztam. Egyetlen kóbor öreg néni, vagy sunyiban cigiző kölyök... Nem mintha az eseteim lennének, de azért egy normális városképbe beletartoznak. Kezdtem úgy érezni, hogy ez egy szellemváros.
    Lándzsámat kezemben fogtam, miközben felmásztam az első emeletre. Mozgást hallottam. Halkat, alig hallhatót, de mozgást. Aki meghallja a mókust a fán, az hozzá szokik az ilyenekhez. A lándzsát görcsösebben fogtam, támadásra, döfésre készen.
    -Ki?
    Kiáltottam. A normális mondatalkotástól elszoktam, az egyszerű, magányos szavak céltudatosabbak.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Első emelet Empty Re: Első emelet

    Témanyitás by Ameli Tarotte Hétf. Márc. 26, 2012 7:55 am

    Összehúztam magam a közeledő léptekre és megálltam. A következő visszhangzó szó alátámasztotta a félelmeimet, ezt a vámpír lopakodást még gyakorolnom kell. Bár amikor eddig igazán szükségem volt rá, akkor nem volt gondom belőle. Lehet a régi épület tette. Rossz... rossz szellemek elárultak. Legszívesebben nyelvet öltöttem volna rájuk ha tudtam volna hol vannak.
    Viszont támadt egy ötletem. Elkezdtem felé futni. Láthatatlanul és csöndesen. Legalábbis amerről a kérdés jött. Közben pedig itt-ott apró zajokat csaptam. Néha halkan el is nevettem magam, majd újból jól elbújtam.
    Gonosz vicc volt. Elismerem.
    Solomon Dantes
    Solomon Dantes


    Kor : 43
    Hozzászólások száma : 4
    Hírnév : 0

    Első emelet Empty Re: Első emelet

    Témanyitás by Solomon Dantes Hétf. Márc. 26, 2012 8:07 am

    Hát, nem tagadom, majd összesz@rtam magam, amikor láthatatlan "ellenfelem" össze vissza futkosó zaját hallottam, no meg az az elfojtott nevetés! Fejem ide-oda kaptam, lándzsám előre szegeztem. Egy ilyen gyors ellenféllel szemben nevetséges fegyvernek számított a kihegyezett karó... Hamarabb farag belőle fogpiszkálót. Vagy talán nem is ilyen gyors? Talán többen vannak?
    -Gyere elő!
    Kiabálom, és egy sarokba húzódom. Nem jó helyzet, hisz nincs menekvés, ha rám támad, de így legalább nem kerülhet mögém.
    -Elő ha mondom!
    Ordítom.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Első emelet Empty Re: Első emelet

    Témanyitás by Ameli Tarotte Hétf. Márc. 26, 2012 8:40 am

    A szemeim láthatatlanul csillanhattak, mikor megláttam, hogy saját magát szorította sarokba. Öreg hiba. Nem akartam bántani, de valami mégis mozdult bennem. Ösztön talán.
    - Miért? - kérdeztem halkan. - Talán egyedül érzed magad? - elmosolyodtam. Ragadozó mosoly volt, mielőtt mielőtt még észre vettem volna. Rá akartam ugrani erre a szerencsétlenre pedig már, ma voltam lent a faluban... táplálkozni. Pillanatokra kételyeim lettek, hogy Céliának tényleg okos dolog volt így elengednie engem. Én is úgy gondoltam, hogy ezen már túl vagyok. Hogy amikor kell a magam ura vagyok. Most viszont mintha lassan kicsúszott volna a lábam alól az ilyesmi.
    Újból elnevettem magam, és átsuhantam a másik oldalra. Még mindig nem voltam túl közel a férfihoz. Nagyrobajjal húztam el végül mellette és magára hagytam.
    //Városhoz hözeli erdős területek - Szikla kör//

    Ajánlott tartalom


    Első emelet Empty Re: Első emelet

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 6:58 am