Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


2 posters

    Kevin Seda - Naga

    Kevin Seda
    Kevin Seda
    Bhai
    Bhai


    Kor : 40
    Hozzászólások száma : 70
    Hírnév : 1

    Kevin Seda - Naga Empty Kevin Seda - Naga

    Témanyitás by Kevin Seda Csüt. Feb. 16, 2012 8:06 am

    Név: Kevin Seda

    Felvett név, becenév: Senmasséesel (Massée)

    Faj: Naga

    Születési adatok: 1983. augusztus 20. (28); USA, Idaho, Boise

    Rokonok:
    Ikertestvére: Natalia Seda (28)

    Foglalkozás: Kevin a maga szerencséjének a kovácsa. Jó pénzügyi érzékkel rendelkezik. Járt pénzügyi főiskolára, és pszichológiára egyetemre, de egyiket sem végezte el. És mivel az anyagiakért nem kellett aggódnia, úgy döntött, úgymond a saját életébe kezd.
    Az utóbbi években különböző üzleteket adott és vett.

    Anyagi javak: Jelenleg 80.000 latnak megfelelő pénz van a számláján. Emellett van egy rakat ruhája. Járműve jelenleg nincs, bár tud vezetni.

    Emberi kinézet: Hosszú fekete, vállig érő haj, világos szemek (eredetileg kék szeme van, de kontaktlencsét hord, így az írisze is fehérnek látszik). 176cm körüli magassággal, és jóvágásúan izmos testalkattal, de nem feltűnően.


    Öltözködés: Általában fekete ruhákat hord, és gót stílusban öltözik. És ha csak teheti külső fűzőt hord.



    Átváltozott forma: Nagyjából 5 méteres kígyórésze egészen a csípőéig terjed. Fekete pikkelyek borítják, amiket szögletes, és cikk-cakkos aranymintázat tarkít. A felsőrésze ilyenkor megnyúlik, hogy helyet adjon a három pár karjának. A mellkasán egyáltalán nincsenek pikkelyek. A kezeit szinte könyékig erős pikkelypáncél borítja, melyek némelyikén kemény szarutaréj fut végig. A vállait szintén hasonló pikkelyek borítják. A hátát, főleg a gerincét ugyanúgy pikkelyek védik, bár sokkal finomabbak. Az arcán az alsó szemhéján nagyon apró aranyszínű pikkelyek futnak végig, amelyek a szeme szélső sarkainál feketébe mennek át és végigfutnak a füle mellett, le a nyakán, a hátára.


    Képességek:

    • Méreg:  Kevin mérge szinte azonnali ájulást okoz bármelyik fajnál. Embereknél nagyjából két órára, míg a gyorsabban regenerálódó fajoknál természetesen rövidebb ideig.
      A mérget harapással juttatja az áldozatba, és erre emberi alakban is képes.


    • Hőtérkép: Egy 20 méteres sugarú körben (természetesen, ha forgatja a fejét) képes vele látni bárkit, akinek eltér a hőmérséklete a környezetétől.


    • Hipnózis: Az áldozat mondhatni katatón állapotba kerül, és nem emlékszik semmire tudatosan abból, ami a hipnózis alatt történik vele. Eközben Kevin olyan parancsokat tud kiadni másoknak, melyeket csak később lépnek érvénybe. Érzéseket nem tud másban elültetni csak parancsokat. Ezek a parancsok nem lehetnek életösztönnel összeegyeztethetetlenek, vagy erős erkölcsi normákkal. Azonban ezek végrehajtását az áldozat általában nem is veszi észre. Csak átváltozott formában használható.


    Egészségi állapot: Egészséges.

    Jellem: Alapvetően derűs személyiség. Nyitott, és olyan akivel minden problémát meg lehet beszélni. Kedves, és többnyire türelmes. Valamilyen szinten viszont hiú.

    Vonzódás: biszexuális

    Szeret: bulizni, az életet, a virágokat, minőségi italokat, a testvérét

    Nem szeret: unatkozni, a pancsolt italokat, másnaposságot, mogorva, bunkó embereket/személyeket,  ha a nemi identitása miatt csúfolják


    Félelmei: elveszíti Nataliát, egyszer valami olyat tesz, amit igazán megbán, valaki egyszer igazán kihozza a sodrából

    Történet:

    Kezdhetném azzal, hogy megszülettem, és mennyire örültek nekem. Hogy mindenkinek a szeme-fénye voltam, én és persze Nana. De hol van abban az izgalmas? A későbbi dolgok már inkább izgalmasabbak lennének, nem igaz? Hát legyen...

    Tíz éves lehettem, amikor egyszer elraboltak. Fényes nappal és még Nana sem vette észre pontosan mikor.
    Az emberrablók tudták, hogy a családunk gazdag. Legnagyobb valószínűséggel gyors és jó pénz reményében tették, amit tettek. Mikor felébredtem már este volt. Egy kicsi szoba számomra elérhetetlen ablakán át néztem a derengő ezüst holdra. Kint hallottam a motoszkálást, és tudtam, hogy azok nem az én családom tagjai. A beszűrődő hangok nem tetszettek. Mind mély volt, ismeretlen és túl derűs ahhoz képest, hogy az én kezeim össze voltak kötve.
    Azóta is tudom, akkor azt gondoltam: nem tudják ők kivel kezdtek, kit raboltak el.
    Átváltoztam. Minden ruha leszakadt rólam, de most nem törődtem vele, míg máskor hangos és szívszaggató hiszti tárgya lett volna. Megpróbáltam csak úgy szétfeszíteni a kötelet, de túlságosan vágta a csuklómat. Kényes herceg voltam, mi tagadás. Talán még most is az vagyok. Végül ésszel, az összes kezem segítségével bontottam szét a kezemet gúzsba kötő bilincset.
    Tiszta erőmből rácsaptam az ajtóra, majd vártam. Az ajtó mellett kígyóként. Az első bejövő nem látott meg.
    - A gyerek... - mondta hüledezve. Szétnézett a szobában, de csak maga előtt. - El... - a szava elakadt, felszisszent, de aztán hangos csattanással összeesett. A másik kettő meg jött megnézni mi történt vele. Fegyver volt náluk, de egy észrevétlen ellenfél ellen mit sem ért. Szép glédában feküdtek egymás mellett, én meg kisiklottam az előszobába, majd megléptem.

    Ez már izgalmasabb volt?
    Meglepő módon, én valahogy hideg nyugodtsággal éltem meg az esetet. Nem féltem, cselekedtem. Egyetlen naga gyermek kifogott rajtuk.
    Hogy hozzájárult-e ahhoz akivé váltam? Valószínűleg. Nem mondanám, hogy akkor döntöttem el, hogy ez vagy az leszek. A család mindenre készen keresett akkor már a városban. Inkább rajtuk láttam az eset súlyosságát, mint magamon. Mindenki örült, és mindenki megkönnyebbült, amikor megkerültem.
    Az évek alatt pedig megtanultam az ilyen jeleit észrevenni, és másét is.  Öröm, bánat, aggodalom, szomorúság... minden érzelem szép lassan mintha új, több értelmet nyert volna.
    Mire észrevettem egy családbéli naga lány problémáit hallgattam heti rendszerességgel. Aztán pedig Nana féltékenységi kirohanásait, hogy mért nem vele foglalkozom inkább. Az egészet pedig csak tűrtem, és csak mosolyogni tudtam rajta.
    Talán akkor nem vallottam be magamnak, de szép lassan az akkori Bhai valahol, részben a példaképemmé vált. Az idők jönnek és mennek, de egyre mindig szüksége van a családnak.

    Igazából nem ez volt az oka azonban, hogy Nanával tartottam. Egyszerűen mi csak... elválaszthatatlanok vagyunk. Mint azt hiszem minden naga gyerek az ikertestvérével. Egyik a másiknak másikfele, és fordítva. Talán. Talán direkt teremtettünk így.

    A kocsiban különös csend állt be közénk, hogy az autóban ültünk. Gondolom Nana az útra figyelt. Én meg... rájöttem hogy unatkozom. A környezet figyelése egy idő után nem kötötte le a figyelmemet.
    - Te Nana... már az út elején meg akartam kérdezni - kezdtem bele unott hangon -, mi az ott a nyakadban?
    A nyakát tapogatta, és többször is átsiklott a keze rajta.
    - Mi?
    - Hát az.
    - A nyakékem?
    - Hát ha annak hívod... - fintorodtam el.
    Láttam az arcát torzulni. Hűűha... nagyon felszívhatta magát. Látszott rajta. Belőlem viszont nagyon ki kívánkozott.
    - Ha elfogadsz egy laikustól egy divattippet, szerintem úgy néz ki, mintha egy zacskó M&M-s-et hánytak volna a nyakadba.
    A kukta felrobbanni készült.
    - Tudom, hogy odavagy a divat izékért, de ez egy kicsit már sok, nem gondolod?
    - Vond vissza!
    - Nem - nevettem. - Unatkozom Nana, de attól még komolyan gondoltam.
    Szinte azonnal megállt. Átnyúlt az én oldalamon lévő ajtóhoz. Akkor már sejtettem. Azt a förmedvényt valószínűleg ő tervezte.
    - Szállj ki!
    - De nem szállok!
    - De szállj ki! Ha ennyire szórakoztatónak tartod ezt az egészet!
    - De nem szállok! - azzal úgy ahogy volt kilökött a kocsiból.
    Csak nevettem az egészen, és a könnyeimet törölgetve álltam fel.
    - Húgi ne csináld már! - de becsapta az ajtót, és elhajtott, én meg még mindig azon a kifejezésen röhögtem, amit vágott. És abban a pillanatban rájöttem, hogy elkentem a sminkem. F#nébe!
    Ott álltam egy ismeretlen városka közepén egyetlen ruhával, ami rajtam volt, és elkent sminkkel. Végig tapogattam a zsebeimet. Ó egy sminkes doboz, a tárcám, és a telefonom. Nos akkor annyira nem kell aggódjak. Ha kicsit lecsillapodott majd felhívom, hogy jöjjön értem.
    Addig is gondoltam lefoglalom magam. Körbejártam a várost, és egy egészen tűrhető szórakozóhelyet is találtam. Előtte beültem egy kajáldába, aztán... Hát jó parti volt az biztos. Voltak lányok, fiúk - a megfelelő korban -, pia, tűrhető zene, mi kellett volna még? Én viszont azt hiszem s#ggrészegre ittam magam. Mert hogy a szórakozóhelyről, hogy jutottam el a dombra azt nem tudom. Az agyam addigra mintha tisztulni kezdett volna, de azért lefeküdtem kicsit a csillagokat nézni, meg megölelgettem pár fát felfelé menet. De amúgy minden tuti volt.
    Viszont aztán vakarhattam a fejem. Te jó ég, hova kerültem? Mindenhol romok és gaz, nekem meg a fejem még mindig az előző este körül forgott. Igen, pont úgy, ugyanis épp kezdett rám hajnalodni. Engem meg egészen az az érzés kerülgetett, hogy valaki figyel. Nem... nem a hányinger... na jó a szédülés kicsit... de azt hiszem nem volt mit kiadnom magamból.
    Eris
    Eris
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 150
    Hírnév : 1

    Kevin Seda - Naga Empty Re: Kevin Seda - Naga

    Témanyitás by Eris Pént. Márc. 16, 2012 11:32 am

    Az előtörténeted elfogadva, üdvözöllek Aronában, Bhai! Jó Nataliaszekírozást:D
    Lakhelyed: Sikító köz 7.

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 12:47 pm