Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


+3
Leonard Broderick
Lowri Cledwyn
Kiara
7 posters

    Az erdő

    Nina Flerko
    Nina Flerko


    Kor : 21
    Hozzászólások száma : 17
    Hírnév : 3

    Az erdő - Page 4 Empty Re: Az erdő

    Témanyitás by Nina Flerko Vas. Aug. 18, 2013 9:07 am

    Ő is elkomolyodott ahogy én. Ez nem tetszett, úgyhogy máris elmosolyodtam.
    - Remek. Akkor ez egy alfa címért lévő harc volt? - mondtam vidáman. - Rendben... várj ez azt jelenti, hogy külön lakásom lesz? - érdeklődtem. Ha külön házam lesz, akkor én irányítok ott, és én is fogom berendezni. Remélem ez nem egy kicsi romhalmaz lesz. Lesz otthona az én kis kutyuskámnak... de kit érdekel az, lesz otthonom.
    Alana Balodis
    Alana Balodis


    Kor : 33
    Hozzászólások száma : 257
    Hírnév : 10

    Az erdő - Page 4 Empty Re: Az erdő

    Témanyitás by Alana Balodis Vas. Aug. 18, 2013 9:13 am

    Meglepődtem, hogy ennyire tisztában van a dolgokkal, bár nem tudom miért, egyértelmű volt.
    - Igen - feleltem neki. - A mienk, a régi győzött. A következő kérdése is meglepett. Ez a lány csupa kiszámíthatatlanság volt.
    - Öhm... Ha szeretnéd, akkor igen. Tele van a város üres házakkal, azt foglalod el, amelyiket akarod - válaszoltam neki és közben igyekeztem fenntartani a lelkesedését is azt hiszem. - Akkor indulhatunk?
    Nina Flerko
    Nina Flerko


    Kor : 21
    Hozzászólások száma : 17
    Hírnév : 3

    Az erdő - Page 4 Empty Re: Az erdő

    Témanyitás by Nina Flerko Vas. Aug. 18, 2013 9:24 am

    Egy kis meglepődöttséget szúrtam ki a tekintetéből, de nem törődtem vele. Már egyszer megtanította nekem, hogy ne üssem bele az orromat mindenbe.
    - Remek - mondtam neki vidáman. Nagyon boldog voltam. Végre egy új család tagja leszek. Remélem van velem egyidős lány a falkában, mert másképp unatkoznék... beszélek badarságokat. Hisz ott lesz Khorosho.
    - Indulhatunk - Feleltem olyan lelkesen, hogy az szinte meglátszott.
    Alana Balodis
    Alana Balodis


    Kor : 33
    Hozzászólások száma : 257
    Hírnév : 10

    Az erdő - Page 4 Empty Re: Az erdő

    Témanyitás by Alana Balodis Vas. Aug. 18, 2013 9:34 am

    - Akkor gyere... erre... - mondtam neki és lassan elindultam. A kutya is hűségesen követett minket.
    - Mi is a neve? - kérdeztem meg a kis barátjáról. Aztán szép lassan én belesüppedtem a tőlem megszokott szótlanságba és csak hallgattam amikről fecsegett. Ezt a feladatot kipipáltam. Összeszedtem a gyereket, az új falkatagok, nem kell érte külön aggódni. Reméltem Petr is elégedett lesz. És főleg, hogy minden gond nélkül sikerrel jár.

    //Túlvilág útja 5.//


    A hozzászólást Alana Balodis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 19, 2013 1:31 am-kor.
    Nina Flerko
    Nina Flerko


    Kor : 21
    Hozzászólások száma : 17
    Hírnév : 3

    Az erdő - Page 4 Empty Re: Az erdő

    Témanyitás by Nina Flerko Vas. Aug. 18, 2013 9:48 am

    - Rendben - feleltem neki, mint mindig vidáman. - Khorosho... de szerintem ezt már mondtam egyszer - olyan érzésem volt. - Na mindegy - mondtam aztán rá mosolyogtam egyet. Kíváncsi voltam milyenek lesznek ott az emberek. Reméltem kedvesek és barátságosak. Úgy tudtam ilyenkor most az alfához visznek először, de bevallom kicsit félek tőle, de nem tűnt olyan mogorva alaknak tegnap este. Szerintem ő is rendes, mint Alana. Kifejezetten jól éreztem magam most, de volt még pár dolog amin elgondolkoztam út közben.

    //Túlvilág útja 5.//

    Ajánlott tartalom


    Az erdő - Page 4 Empty Re: Az erdő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 12:11 am