Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


+3
Ameli Tarotte
Jack Salazar
Eris
7 posters

    Sóhajok tere

    Donelle Reeves
    Donelle Reeves
    Családfő
    Családfő


    Kor : 94
    Hozzászólások száma : 66
    Hírnév : 7

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Donelle Reeves Pént. Feb. 17, 2012 10:03 am

    - És ez meg nem indok arra, hogy tönkre tegye valaki életét! - szinte már torkom szakadtából üvöltöttem. A kezem megszorult a boton. Egy pofon bőven neki is kijárt volna... - Mellesleg fel fognak gyógyulni - néztem rájuk undorral. - Semmi bajom a vérfarkasokkal, a hü/yékkel van bajom. - Valamit nagyon kedvem lett volna összetörni.
    Megfordultam, majd csak néztem magam elé pár pillanatra, majd a hátamon lévő tartóra akasztottam a botom egy megszokott mozdulattal. A gondolataim közül kiúszva a férfire néztem, majd összecsaptam a tenyereimet.
    - Nos maga meg mire vár, talán idegen vezetésre? - tártam szét a karjaimat. De vajon mit csinálok, ha igent mond? Aztán a szemeim végig siklottak a kocsiján.
    - Úúúú... - csak ennyi megjegyzésem volt rá egyenlőre.
    Jack Salazar
    Jack Salazar


    Kor : 123
    Hozzászólások száma : 125
    Hírnév : 4

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Jack Salazar Pént. Feb. 17, 2012 10:23 am

    Elgondolkodtam, hogy vajon megmozduljak-e, vagy sem. De a nő végül nem tett lépéseket arra nézvést, hogy fájdalmat okozzon az orosznak, és egyébként sem voltam biztos benne, hogy meg akarnám-e védeni. Vagy, hogy meg tudnám-e védeni. Mégiscsak egy tűzlelkűről van szó, aki úgy vert szét két farkast, hogy a képességét sem használta... Az azért nem semmi dolog.
    Szerettem volna valami ide illő Shakespeare-idézettel nyugtázni a kialakult helyzetet, de nagy hirtelen egy megfelelő sem jutott eszembe. Így inkább csendben maradtam.
    Amikor a nő dühösen felém fordult, és feltette a kérdését, amire minden bizonnyal nem is várt választ, csak vállat vontam. Mire várok? Csak arra, hogy végre aludhassak pár órát. És hogy megnézhessem ezt a nőt az emberi alakjában is. Kíváncsivá tett.
    Követtem a pillantását. A Jeep ajtaja csúnyán behorpadt.
    - Majd kikalapáltatom valakivel - mondtam - Biztos van a közelben egy autószerelő.
    Donelle Reeves
    Donelle Reeves
    Családfő
    Családfő


    Kor : 94
    Hozzászólások száma : 66
    Hírnév : 7

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Donelle Reeves Pént. Feb. 17, 2012 10:33 am

    Ha nem ez lett volna a helyzet, és az az orosz elkullogott volna a hátam mögül akár, talán még nevettem is volna. Így viszont csak valami furcsa krákogás lett belőle, majd az öklömet a szám elé tartva megköszörültem a torkom.
    - Ami azt illeti... ismerek egyet - na jó ez így nem szimplán furán, hanem hü/yén jött ki. - Szóval... khm... keresek majd valami garázsnak valót, és ha behozza, majd megcsinálom. Ingyen... - azt hiszem ez a szó azért valahogy nehezen jött ki belőlem. - De! - emeltem fel a mutatóujjam. - Csak azért mert én vertem be... azt hiszem. - Máskülönben nincs az isten, hogy én ingyen dolgozzak, már csak presztízsből is. Utána még többen is azt mernék képzelni, hogy én vagyok a szamaritánus szolgálat kirendeltje, aki fűnek fának megcsinál mindent ingyen.
    Jack Salazar
    Jack Salazar


    Kor : 123
    Hozzászólások száma : 125
    Hírnév : 4

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Jack Salazar Pént. Feb. 17, 2012 11:02 am

    Felvontam a szemöldökömet. Szóval rátapintottam a lényegre. Vannak ilyen szerencsés véletlenek.
    - Kifizetem. Megmentett.
    Nehezemre esett ezt mondani. Nem kértem, hogy megmentsen. Én egyedül intézem a dolgaimat. Nincs szükségem sem társakra, sem barátokra, sem szerelmesekre, és legfőképpen, semmi szükségem sincs megmentőkre. Nem kételkedtem benne, hogy segített, erről szó sincs. Nyilván komolyabb sérülésekkel zártam volna a csatát. De az nyilvánvaló volt számomra, hogy én győztem volna.
    Az viszont, hogy a nő még nem változott át, reménnyel töltött el. Ha még lát lehetőséget arra, hogy a harc folytatódjon, akkor esetleg én is jól jöhetek ki ebből.
    Donelle Reeves
    Donelle Reeves
    Családfő
    Családfő


    Kor : 94
    Hozzászólások száma : 66
    Hírnév : 7

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Donelle Reeves Pént. Feb. 17, 2012 11:22 am

    - Hát, ömm... - összehúztam a szemeimet. Erre most nem tudtam mit mondjak. Ha kifizetik a munkádat az természetesen jó, de azért mégis én vertem be az autó oldalát. Vagyis legnagyobb eséllyel.
    - Viszont nem tudtam nem észre venni, hogy még csak nem is furcsállja, hogy találkozott velem. Mármint - talán kicsit önkénytelenül is végig mutattam magamon. - ... akkor ezek szerint nem szokatlan magának, hogy... - itt kicsit el nevettem magam - egy hozzám hasonló csak úgy kiugorjon a bokorból - kérdően néztem rá. És igazából viszont nem csak a tűzlelkűekre gondoltam, hanem bárki másra... nos, akár az itteni lakosok bármelyikére.
    Igazából nem tudom én meglepődtem-e volna. A mostani állapotomban viszont lehet, a nyakába ugrottam volna az illetőnek, ha egy tűzlelkű elém lép a bokorból, és nem érdekelt volna a pillanatig, hogy fogalma sincs kivagyok, és ez fordítva is igaz.
    Jack Salazar
    Jack Salazar


    Kor : 123
    Hozzászólások száma : 125
    Hírnév : 4

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Jack Salazar Pént. Feb. 17, 2012 11:38 am

    Végigmértem a nőt.
    - Nem, valóban ritka, hogy magához hasonló szépséggel hozzon össze a sors - feleltem - De a tűzlelkűek nem ismeretlenek számomra.
    Talán nem volt túl ügyes bók, de nem is akartam igazán elbűvölni. Inkább csak a gondolataimat mondtam ki. Mert hát valóban, még így, patával és bőrszárnyakkal is látszott a nő szépsége.
    Hátra sandítottam, hogy vajon mit csinálnak a farkasok. Semmi érdekeset nem láttam.
    Donelle Reeves
    Donelle Reeves
    Családfő
    Családfő


    Kor : 94
    Hozzászólások száma : 66
    Hírnév : 7

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Donelle Reeves Pént. Feb. 17, 2012 11:50 am

    Kicsit ledöbbentem. Szépség? Nem tartottam magam csúnyának, csak nem igazán gondoltam, hogy egyszer ennek a szépségét egy nem tűzlelkű is megláthatja.
    - Tényleg? - kérdeztem nálam nem igazán megszokott kis bizonytalansággal a hangomban. Kicsit félre billentettem a fejem, és még az is eszembe jutott, hogy átváltozom.
    - És véletlenül nem találkozott idefelé jövet más tűzlelkűekkel?
    - Amúgy viszont, akkor ezzel teljesen megnyugtatott. Nem lesz itt magával semmi baj - mondtam kedélyesen és közelebb léptem hozzá, bár lehet kicsit erélyesebben veregettem meg véletlenül a vállát mint kellett volna. - Ha minket ismer, akkor már biztos nem sötétben tapogatózik. Talán még a vérszívók sem fognak belekötni magába - böktem a fejemmel a nem messze lévő kocsma irányába. Azok mindig csak ott ücsörögnek ilyenkor általában. - ... megint - húztam el a szám, mikor felfogtam mit mondtam ezelőtt. Hiszen már egyszer belekötöttek.
    Jack Salazar
    Jack Salazar


    Kor : 123
    Hozzászólások száma : 125
    Hírnév : 4

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Jack Salazar Pént. Feb. 17, 2012 12:03 pm

    Csak bólintottam. Egyszerű bók, egyszerű reakció, ahogy annak lennie is kell.
    - Egy ideje maga az első, akit látok, legalábbis tudomásom szerint.
    Na igen, én nem vagyok olyan jó az egyes lények felismerésében, mint mások. Persze megvannak a magam trükkjei, meg hát vén is vagyok, mint az országút, ennyi idő alatt ragad az emberre egy s más...
    Vérszívók... Nem is lenne rossz. Szívesen megküzdenék egy vámpírral. De nem ma este. Az arcom még mindig vérzett, és ez a nő most épp eléggé jó társaság volt, még ha amiatt, hogy közbeavatkozott, viseltettem is iránta némi ellenérzéssel.
    Donelle Reeves
    Donelle Reeves
    Családfő
    Családfő


    Kor : 94
    Hozzászólások száma : 66
    Hírnév : 7

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Donelle Reeves Pént. Feb. 17, 2012 12:21 pm

    - Értem... - szinte észre sem vettem, hogy lehajtottam a fejem. Ez a tény kissé elszontyolított.
    - Nos... akkor... szebb estét, vagy legalább nyugalmasabbat - néztem vissza a férfira, ahogy pár lépés után megtorpantam még kicsit. Kedvem lett volna repülni, de ahhoz elég messze kellett volna kerülnöm tőle, nehogy megcsapjam esetlen a szárnyammal. Utána viszont rögtön az erdő volt. Lehet elsétálgatok még az erdőben, keresek egy tisztást, vagy valami bércet. Remélem hamar sikerül találkoznom más tűzlelkűekkel, különben nem fogom bírni megint itt egy helyben egy idő után.

    //Kocsma//


    A hozzászólást Donelle Reeves összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 09, 2012 11:19 am-kor.
    Jack Salazar
    Jack Salazar


    Kor : 123
    Hozzászólások száma : 125
    Hírnév : 4

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Jack Salazar Pént. Feb. 17, 2012 12:33 pm

    Elmosolyodtam, és csendesen feleltem neki:
    - Önnek is.
    Miután távozott, nem minden nehézség nélkül nyitottam ki a kocsim ajtaját. Úgy döntöttem, okosabb lesz egy félreesőbb helyen töltenem az éjszakát, így hát betolattam egy mellékutcába. Ott ismét vízszintbe döntöttem az ülést, megmarkoltam a pisztolyom, biztos, ami biztos, és rövid időn belül álomba merültem.

    //Csengő patak//


    A hozzászólást Jack Salazar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 10, 2012 10:12 am-kor.
    Alana Balodis
    Alana Balodis


    Kor : 33
    Hozzászólások száma : 257
    Hírnév : 10

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Alana Balodis Vas. Feb. 19, 2012 10:09 am

    Gúnyos válaszára tekintetem az ég felé emeltem. Megállapításom nem emiatt tettem, hanem hogy magyarázatot adjon, miféle szerzet is ő. De ezek után annyiban hagytam az egészet, sőt, nem is szólaltam meg többet. Egyértelműen felesleges lett volna. Csak kritikusan figyeltem, ahogy vadkanként végigcsörtetett az erdőn.
    Mikor megláttam a várost érdeklődve figyeltem, de egyáltalán nem tűnt lakottnak. Romhalmaz volt az egész. Ettől függetlenül amint elértük a határát talán ösztönszerűen csökkentettem le a távolságot kettőnk között. Mire egy nagyobb térre értünk már egészen mellette voltam. Nyugtalanított ez a nyílt terület. Kezem apró táskámba rejtettem és rámarkoltam a bicskámra, hogy megnyugtasson. Eleresztettem és a férfira pillantottam várakozóan.
    Jack Salazar
    Jack Salazar


    Kor : 123
    Hozzászólások száma : 125
    Hírnév : 4

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Jack Salazar Vas. Feb. 19, 2012 10:13 am

    Széles mozdulatot tettem.
    - Ez lenne az. Gondolom, csak nemrég jöttek ide azok, akik megelégelték a rejtőzködést. Válassz egy házat magadnak.
    Elindultam, hogy faképnél hagyjam. Aztán megtorpantam. Nem kerülte el a figyelmemet, hogy a bizalmatlansága felé úgy csökkent, ahogy a város felé növekedett. Talán védelmet remél tőlem?
    Visszafordultam felé.
    - Ha akarod, segítek - mondtam.
    Alana Balodis
    Alana Balodis


    Kor : 33
    Hozzászólások száma : 257
    Hírnév : 10

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Alana Balodis Vas. Feb. 19, 2012 10:25 am

    Mozdulatát követte tekintetem és felmértem a terepet. Megéreztem egy másik farkasembert. Furcsa volt. De tudtam, hogy ugyanúgy ő is tudott már rólam, és nem tudtam eldönteni egyelőre, hogy az jó nekem, vagy sem.
    A férfi eltávolodott tőlem, ment a maga dolgára. Ezt kellett nekem is tennem, és máris a kisutcák felé pillantottam, hogy válasszak egy megfelelőt. Fel kellett fedeznem a helyet, és döntenem kellett a maradás, vagy távozás mellett.
    Meglepett, hogy visszafordult.
    - Miért? - kérdeztem is vissza a magam lassú tempójában.
    Jack Salazar
    Jack Salazar


    Kor : 123
    Hozzászólások száma : 125
    Hírnév : 4

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Jack Salazar Vas. Feb. 19, 2012 10:28 am

    Vállat vontam.
    - Nincs semmi dolgom.
    Ez nem volt igazi felelet, de nem tudtam volna megindokolni, valójában miért segítek neki. Talán unatkoztam. Talán abban reménykedtem, hogy egyszer a jövőben, amikor társra vagy szeretőre lesz szükségem, majd meghálálja a segítségem. A valószínűbb, hogy mindkettő. Egy olyan valaki, mint én, soha semmit nem csinál ingyen. Csak az ár... Az nem mindig derül ki elsőre.
    - Akkor mi legyen? Nekem sincs még házam. Körülnézhetünk együtt. De mehetsz a dolgodra is, ha akarsz.
    Alana Balodis
    Alana Balodis


    Kor : 33
    Hozzászólások száma : 257
    Hírnév : 10

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Alana Balodis Vas. Feb. 19, 2012 10:36 am

    Mérlegeltem egy darabig az ajánlatát. Egyfelől jól jött még egy pár szem, főleg fegyver, ha szükséges, már ha nem ellenem fordítja. Másfelől pedig egyszerűen nem bíztam benne. De egyelőre több hasznot láttam abban, ha vele maradok. Hátha potyog még pár információ, illetve ha baj van, a kardjával hadonászva ő fogja elterelni a figyelmet. És én csöndesen lelépek. Az ideiglenes szövetségek jók. Főleg, ha mindig készen állsz a távozásra.
    - Menjünk. - biccentettem végül és elsétáltam mellette. Tekintetem a környezetet pásztázta. Egyelőre üresnek és néptelennek tűnt a város.
    Jack Salazar
    Jack Salazar


    Kor : 123
    Hozzászólások száma : 125
    Hírnév : 4

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Jack Salazar Hétf. Feb. 20, 2012 10:04 am

    Bólintottam és körülnéztem. Nem messze láttam Morla házát. Jó lenne viszonylag közel költözni hozzá, de azért nem túl közel.
    A másik irányban ott volt a kocsma. Remek. Ott biztos meg fogják tudni mondani, melyik házak szabadok, és hogy kitől kell őket kérni, már ha kell kell egyáltalán.
    - Gyere. Előbb iszunk valamit.
    Mosolyogva indultam el a kocsma felé.

    //Kocsma//
    Alana Balodis
    Alana Balodis


    Kor : 33
    Hozzászólások száma : 257
    Hírnév : 10

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Alana Balodis Hétf. Márc. 19, 2012 8:36 am

    A megjegyzése megdöbbentett. Még szerencse, hogy háttal voltam neki. Nem tudtam hová rakni magamban, így inkább igyekeztem kitörölni a fejemből. Arra jutottam, hogy jobb, ha vigyázom vele.
    Arra a térre érkeztünk, ahova tegnap engem is elkalauzoltak. Megálltam és felnéztem az égre. Hamarosan esteledett már, s a teret már most különös hangulat vonta uralma alá. Olyan borzongató. Elsétált mellettünk két alak, útjuk a kocsmába vezetett. A férfira néztem áthatóan.
    - Arona - tártam szét finoman karjaim. - Kocsma - mutattam a megfelelő irányba, majd jöhetett is a búcsú. - Jó ismerkedést.
    És ezzel el is indultam a dolgomra. Ma még valahogy be kellett hordanom az épületembe azt a rengeteg cuccot, amit összegyűjtöttem, nem értem rá az idegenvezetésre. Majd megoldja, én is megtettem.
    Petr
    Petr
    Alfa
    Alfa


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 219
    Hírnév : 13

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Petr Hétf. Márc. 19, 2012 8:51 am

    Hm. Ez már négy egész szó volt, ami nem csekélység az eddigi tapasztalataim alapján. A kocsma felé néztem, épp, mikor nyílt az ajtó. Szikár férfi állt a pult mögött, előtte hölgykoszorú. Talán a helyi szépfiú... Nekem ehhez nincs kedvem.
    Elkaptam Alana karját.
    - Hé, hé, kislány, várj. Ne hagyj itt, jó? Inkább veled tartanék, ha nem baj. Talán segíthetek valamit, vagy nem tudom...
    Körülnéztem, de senki mást nem láttam, aki elég szimpatikus lett volna, hogy hozzá csapódjak. Igen, határozottan az lesz a leghelyesebb, ha a farkaslánnyal maradok.
    Alana Balodis
    Alana Balodis


    Kor : 33
    Hozzászólások száma : 257
    Hírnév : 10

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Alana Balodis Hétf. Márc. 19, 2012 9:06 am

    Hirtelen elkapta a karom, így kénytelen voltam megállni, és hidegvérrel rá pillantottam újra. Igyekeztem egészen átlátni ezen az emberen, egészen a lelkéig. Nem értettem mit akar épp tőlem, a bizalmatlanságom csak nőttön nőtt felé.
    Újra végigmértem. Nagy ember volt, izmos, robosztus, fenyegető. Talán tényleg segíthet, ha már hagyom, hogy rám csimpaszkodjon, mintha félne egyedül a sötétben.
    És végül is tök mindegy. Mit veszíthetek még? Majd ha mégsem tetszik a képe csak elintézem, hogy békén hagyjon. De most jól jött egy férfi a háznál.
    Bólintottam egy rövidet, talán meg sem látta, és tovább léptem, folytattam az utam. A karom fogó kezével nem törődtem.

    //Túlvilág útja 12.//
    Petr
    Petr
    Alfa
    Alfa


    Kor : 38
    Hozzászólások száma : 219
    Hírnév : 13

    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Petr Hétf. Márc. 19, 2012 9:10 am

    Elmosolyodtam, mikor aprót bólintott, bár meg kell valljam, bosszantott. Nem tartottam magam különösebben nagy férfiideálnak, de ennél azért nagyobb hatással szoktam lenni a nőkre. Ha nem is veszíti el a hidegvérét, legalább elpirulhatna, vagy valami... Eh, tökmindegy. Csak követtem a téren át. Nem kell, hogy minden nőnek tetszek, az az időszak véget ért, elmúlt, ködbe veszett a bunyóval, a pénzzel meg a többivel együtt.
    Hátborzongató város volt ez az Arona. Talán a közvilágítás hiánya tette, talán az alkony...
    - Mond csak, vannak itt vámpírok is? Nem szívlelem őket.
    Ő már közben újra elindult. Elengedtem a karját és követtem.

    //Túlvilág útja 12.//

    Ajánlott tartalom


    Sóhajok tere - Page 3 Empty Re: Sóhajok tere

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 3:07 pm