Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


+5
Olivia Nicholson
Ameli Tarotte
Jack Salazar
Morla
Eris
9 posters

    Morla Lomboltja

    Olivia Nicholson
    Olivia Nicholson


    Kor : 37
    Hozzászólások száma : 282
    Hírnév : 3

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Olivia Nicholson Pént. Márc. 02, 2012 11:28 pm

    -Tudtommal egytől!-Tudom ritka ez manapság, de nálunk szerencsére megszokott. Hogy mit gondolok? Azt talán nem kéne elmondani neki, vagy legalább is nem a teljes igazságot.
    -Nos igazából meglepődtem azon, hogy összetalálkozom valakikkel. Azt hittem az elején, hogy egy elhagyatott várost találtam. Nem akarom Önt megbántani, de van mit fejleszteni a városon.-A kávét szintén megköszönöm, majd meg is kóstolom. Ez tényleg finom!
    -És azt lehet tudni, hogy mi történt itt? Miért ilyen üres a város?-
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Vas. Márc. 04, 2012 12:36 am

    - Na az nem semmi! - Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy tiszteljem az asszonyt vagy sajnáljam.
    - Jajj dehogy bántasz! - nevettem el magam. - Bőven van mit fejleszteni, de ez adja a hely varázsát, nem? - vigyorogtam rá vidáman.
    - Fogalmunk sincs mi történhetett itt, bár sokat törtük a fejünket ezen a vén O'Briannel. Viszont a közigazgatás se tud nagyon erről a helyről, szóval tökéletes az olyasfajta alakoknak, mint mi.
    Ekkor kopogtattak az ajtón. Kilestem az ablakon és felfedeztem az én köpcös orosz barátomat. Megörültem neki és rögtön be is invitáltam.
    - Szépjóreggelt Govrik! - Megsimogattam az arcát, amire ránőtt a szakálla. Lassan eggyé vált a hosszú szemöldökével is. Szőrös kis hapsi volt, az már biztos. - Látom nem használod azt az keveréket amit adtam - róttam meg játékosan. Igazából én nem bántam, hogy nem használja. Így olyan kis vonzó szöszmók volt sárga szemekkel. És az orrtövében lévő piercing is annyira illett hozzá!
    - 'Reggelt! - szólt katonásan, erős akcentussal. Mimikája nem nagyon tükrözött semmit, mégis én már éreztem rajta a feszültséget. - Beszélj velem Morla. - törte a nyelvet. - Négyszemközt. - mérte végig Olivot úgy, hogy kicsit elfogott az aggodalom.
    - Öhm, rendben, bocsáss meg kicsim egy pillanatra. - fordultam Olivhoz és kitoltam a ház elé Govrikot.
    Olivia Nicholson
    Olivia Nicholson


    Kor : 37
    Hozzászólások száma : 282
    Hírnév : 3

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Olivia Nicholson Vas. Márc. 04, 2012 12:49 am

    Összeráncolom a homlokom a szavaira. Nah ez elég fura.
    -Olyanoknak, mint maguk? Ezt mégis hogy érti?-Már megint ez a titokzatosság. De sokáig nem is gondolkozhatok el ezen, mert egy idegen pasas lép be. Hu de nagyon szőrös egy fickó! Neki még egy tubus borotvahab sem lenne elég. Vajon miért szeretik a pasik ezt a nagy bajuszt? Bezzeg a nőknél meg az a jó, ha minél csupaszabb.
    -Jó reggelt!-Köszönök én is neki. Nem veszem le a tekintetem róla, de látom, hogy ő sem szívesen. Biztosan meglepődött azon, hogy egy idegen van a házban. Végül is igaza van.
    -Nincs semmi baj, csak nyugodtan!-A nőre pillantok egy mosollyal arcomon, majd miután kimentek befejezem a reggelit és elkezdek mosogatni (ha van erre lehetőség).
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Vas. Márc. 04, 2012 5:31 am

    - A farkasok dühöngenek. A látogatót akarják. Ember? - tért is a lényegre Govrik.
    - Hát... - gondolkodtam el hogyan menthetném a lánykát. - Akár lidérc is lehet, nem?
    - Derítsd ki! - utasított. - Perceken belül eljöhetnek érte. Mióta az az ismeretlen férfi megölte Cranet forronganak.
    - Ha megkérdeztek volna mielőtt nekirontanak, elmondhattam volna, hogy felesleges Jacknek támadni! - kaptam fel a vizet.
    - Ezt a lányról is el tudod mondani? - ezzel a kérdésével belém fojtotta a szót.
    - El fogom tudni. Nem adom azoknak a vandáloknak a kezére. - zsörtölődtem és visszaléptem a házikóba.
    - Olivia! Á, itt vagy! Hagyd csak a lavórt és a mosatlant és figyelj egy kicsit rám - fogtam meg a kezét, hogy felém forduljon és rám nézzen. - Szóval az olyanok, mint mi, - adtam meg a választ a kérdésére, melyet Govrik félbeszakított. - azt jelenti, hogy én lidérc vagyok, Govrik pedig farkasember. Te mi vagy drágám? - kérdeztem kedvesen, de ezt elnyomta Govrik hangos, barátságtalan morgása. Nem tetszett neki, a nyíltságom.
    Olivia Nicholson
    Olivia Nicholson


    Kor : 37
    Hozzászólások száma : 282
    Hírnév : 3

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Olivia Nicholson Vas. Márc. 04, 2012 7:25 am

    Nem hallgatóztam, bár igaz annyit felfogtam, hogy a pasas eléggé dühös lehet. Igazából nem izgatott a beszélgetésük, miért is izgatna? Inkább a pakolásba merülök el, de csak addig míg a nő meg nem állít. Felé fordulok kíváncsian, majd a kérdés után összeráncolom a homlokom.
    Ezt most hogy érti? Farkasember? Lehet, hogy becenevet kérdez? Mert a pasasról elmondható, hogy olyan mint egy farkas...De akkor nem lennének ilyen idegesek.
    -Öhm elnézést, de ezt nem értem. Hogy értik, hogy mi vagyok?-
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Vas. Márc. 04, 2012 7:33 am

    Majdnem rákérdeztem, hogy biztos nem érted? De láttam a szemében a választ. Jajj szegény emberke. Mielőtt megszólalhattam volna Govrik megtette.
    - Erről ennyit.
    Ezzel a megjegyzéssel újra felbosszantott, de mikor felé fordultam megpillantottam az ablakban az utcán közeledő alakokat. Úgy tűnt, hogy hárman, négyen lehetnek.
    - Maradj bent Oliv. Te is Govrik. - szóltam és kiléptem az ajtón eléjük.
    - Ugye kifizette már a vendéglátást az idegen? - kérdezte nyájas hangon Dace, miközben fekete haját válla mögé csapta. Valamiért sosem kedveltem ezt a nőt.
    - Neked is szépnapot drágám. - néztem fel a langaléta lányra.
    - Add ki az embert, elvisszük a kocsmába, hogy megvitassuk a sorsát. - szólalt meg türelmetlenül, erőszakosan.
    Olivia Nicholson
    Olivia Nicholson


    Kor : 37
    Hozzászólások száma : 282
    Hírnév : 3

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Olivia Nicholson Vas. Márc. 04, 2012 7:48 am

    Továbbra sem értettem, hogy mi is történik itt.
    -Megkérdezhetem, hogy mi a gond?-De Morla már ki is sétál a házból és kettesben maradok Morgóval. Nah most meg mi a baj?
    -Mi történik itt? Valami gond van?-Mégis honnan kellene tudnom, hogy velem van a gond? Én csak eltévedtem és elfogadtam egy kedves asszony "meghívását". Néha kíváncsian pillantottam ki az ablakon, de nem tudtam megérteni, hogy miről is beszélgetnek kint az emberek. Bár annyit már felfogtam, hogy én vagyok a téma. Különben bele sem vont volna az előbb.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Vas. Márc. 04, 2012 7:58 am

    - Gond van - szólalt meg Govrik érzelemmentesen, hogy válaszoljon Oliv kérdésére. - Te vagy a gond - ezzel a félig nyitva hagyott ajtóhoz lépett, hogy hallgatózzon.

    - Rá is rá akarsz támadni, mint szegény Jackre? - kérdeztem rá élesen.
    - Arra a szem3'tl@'dára gondolsz, aki megölte a bátyám?! Azzal a "szegény" fiúkával nem végeztem még! - morogta fenyegetően. Gondjai voltak a dühének a kezelésével. Adnom kéne neki rá valamit.
    - Dace. - kezdtem nyugodtan. - Ez a lány nem tehet semmiről. Ne rajta éld ki magad.
    - A vámpírok szerint nem közénk való. Problémát jelent mindannyiunknak, ezt te is beláthatod! Ráadásul biztos vagyok benne, hogy elfecsegtél neki mindent. - kegyetlenül csillant a szeme, bosszúszomjasan. Én pedig egy pillanatra meginogtam.

    - Ne aggódj, Morlával nem engedjük majd, hogy megöljenek. - szólalt meg hirtelen, rezignáltan Govrik.
    Olivia Nicholson
    Olivia Nicholson


    Kor : 37
    Hozzászólások száma : 282
    Hírnév : 3

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Olivia Nicholson Vas. Márc. 04, 2012 8:26 am

    Gond, de mégis miért? Én nem tettem semmi rosszat! Most már én is közelebb sétálok az ajtóhoz, hisz jogom van tudni, hogy miért olyan nagy gond, hogy itt vagyok.
    -Megölni? De mégis miért akarnának megölni? Én nem tettem semmit. Tegnap nekem nem mondták, hogy gond lesz abból, hogy itt maradok! Én tovább mentem volna ha szólnak, de nem így történt. Akkor most meg miért akarnak megölni? Mégis milyen hely ez?-Kezdek most már én is ideges lenni, miért is ne lennék az. Meg akarnak ölni, pedig semmit sem csináltam. Lehet, hogy most kéne elszöknöm? Biztos van hátsó ajtó.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Vas. Márc. 04, 2012 8:36 am

    - Rosszkor voltál rossz helyen. - mondta Govrik válaszképpen, és mintha a nyugodt hangjából sajnálat csendült volna ki.

    - Állj félre Morla és hagyd, hogy végezzük a dolgunkat. Ivars, te menj hátulról, ti ketten meg itt elöl. Hozzátok ki nekem. - adta ki az utasításokat, miközben félretolt az útból az egyik kezével.
    - De ne merészeld bántani! - szólaltam meg végre.
    - Ha van valami véleményed, elmondhatod a kocsmában. Ott fogunk gyülekezni. - szólt és többet emberszámba sem vett.
    Közben a három robosztus férfi betódult a házamba.

    Ivars, a sárgás bőrű, vöröses hajú, beesett arcú óriás belépett a hátsóajtón és eltorlaszolta azt. Látszott kicsit együgyű vonásokat tükröző arcán, hogy meglepte Govrik jelenléte. De amíg ő csak állt, a másik két fickó odalépett Olivhoz, hogy elkapják a karját és kirángassák a házból.
    Olivia Nicholson
    Olivia Nicholson


    Kor : 37
    Hozzászólások száma : 282
    Hírnév : 3

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Olivia Nicholson Vas. Márc. 04, 2012 8:52 am

    Mikor megpillantom a közeledő alakokat a szobámba rohanok és kikeresem a táskámból a sprayt meg a boxert, amit azonnal fel is húzok az ujjaimra. Engem aztán nem fognak elvinni sehová.
    A szobában vártam meg, hogy értem jöjjenek. Az első ember szemébe azonnal belefújtam a sprayt, a többieket meg ott ütöttem ahol értem. Tudom nem túl hatásos megoldás szekrényméretű embereknél, de legalább egy kis fájdalmat okozhatok nekik.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Vas. Márc. 04, 2012 9:03 am

    Az egyik férfi szemeit telibe találta a spray és meglepettségében hátra tántorodott és kiesett a szoba ajtaján. Nem számított ellenállásra. A másik viszont átlépett rajta és a lány felé nyúlt. elég ügyetlenül. Látszott rajta, hogy nem akar kárt tenni benne, de így a hadonászása miatt nem jött rá mit is kéne tennie.
    Közben Ivars udvariasan kiengedte a hátsó ajtón Govrikot, aki csatlakozott az elöl várakozó két nőhöz. Aztán a megtermett melák besétált a vendégszobába, kitessékelte a férfit, aki nem tudott mit kezdeni a harcias nővel, majd mit sem törődve a meglepően erős és jól irányzott ütésekkel a vállára dobta a hölgyeményt és kisétált vele az ajtón, mint aki meg sem érzi az ütéseket. Nyomában lépdelt a két társa is esetlenül.
    Lábra állította Olivot Dace előtt és teste mellé leszorította a lány kezeit. A frissen bandavezérré vált nő magassága miatt le kellett hajoljon Olivhoz, hogy jobban szemügyre vehesse. Egyelőre minden reakciója annyi volt, hogy magasra emelte ceruzával megrajzolt, ízléstelen szemöldökeit.
    Olivia Nicholson
    Olivia Nicholson


    Kor : 37
    Hozzászólások száma : 282
    Hírnév : 3

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Olivia Nicholson Vas. Márc. 04, 2012 9:14 am

    Úgy tűnik használ ez a kis védekezés, de nem sokáig. Egy még nagyobb ember sétál be a szobába aki rezzenéstelen arccal kap fel a vállára. Továbbra sem hagyom magam. Lábbal, kézzel próbálom tovább püfölni őt, de végül rájövök, hogy felesleges és mire kiérünk a nőkhöz, már lenyugszom valamennyire.
    Dühös arccal pillantok az iszonyatosan magas nőre. Nem valami szép látvány az egyszer biztos.
    -Mi a fenét akar tőlem?-Bököm ki végül a kérdést. Legyünk már túl ezen és hadd menjek tovább.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Vas. Márc. 04, 2012 9:21 am

    A nő nem felelt Oliv kérdésére, csak beleszagolt a hajába.
    - Nem közénk való, jól gondolták a vámpírok. - állapította meg ahogy Ivarsra emelte a tekintetét.
    - És akkor mit akarsz vele csinálni? Nem döntheted el egymagad, hogy... - szólaltam meg.
    - Megkapod a kocsiját és apró alkatrészeire szedheted szét, csak fogd be a szád amíg elérünk a kocsmáig! - csattant fel. - Ivars, hozd. - parancsolta és el is indult. Nyomában a melák a vállára dobott lánnyal.

    //Kocsma//
    Olivia Nicholson
    Olivia Nicholson


    Kor : 37
    Hozzászólások száma : 282
    Hírnév : 3

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Olivia Nicholson Vas. Márc. 04, 2012 9:26 am

    A kocsim? Nem ezt nem tehetik! A kerekeket már lelopták róla és nekem az a kocsi kell. Abban van az életem!...De igaz ha megölnek az után már bárkié lehet!
    Talán azt hiszik, hogy nem tudok járni? Vagy miért dob mindig a hátára ez a melák. Elég ha megfogja a csuklóm erősen, akkor sem tudnék elszökni.
    Vajon miért pont egy kocsmába visznek és mit akarnak ott megtárgyalni? Talán azt, hogy hogyan öljenek meg?...Végül is ha nem úszhatom meg akkor legyen gyors és kíméletes.

    Kocsma
    Josh Bonham
    Josh Bonham


    Kor : 26
    Hozzászólások száma : 15
    Hírnév : 0

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Josh Bonham Szer. Ápr. 25, 2012 5:33 am

    Jeromost kivételesen otthon hagytam. Tudom, Morlánál túl sok tejivó szőrgombóc tanyázik, és félek, megkergetné őket. Legalább csöndben utaztam - nem számítva persze hűséges szolgálati járművem csatazajait; a kaszni csörömpölését, a kerekek döcögését a kátyús kőúton, meg a víz visszhangos loccsanásait a tartályban. Erről meg az jutott eszembe, hogy sürgősen szükségem lenne egy alkalmas bokorra, csakhogy már a házak között voltam, és a rengeteg új szomszéd miatt meg se mertem kockáztatni, hogy bárhova is belógjak. Felhangosítottam a rádiót, és nem is figyeltem semmi másra, amíg el nem értem úti célomat.
    Morla lomboltja előtt aztán lefékeztem, és kis türelmetlenséggel feküdtem rá a dudára. Rekedt, köhögős tülkölés zengett végig a környéken, s mire elült, én már a tartály mellett voltam, és a csapot állítottam, fél szememmel Morla asszonyság után kutatva.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Szer. Ápr. 25, 2012 5:46 am

    Amint megláttam a hátsó kertből a járgányt már szaladtam is előre, hogy üdvözöljem az én kis imádott madárkámat. Szegény Dézsacicát felrúgtam közben, amiért hangosan bocsánatot is kértem tőle.
    - Joshi! Hát szervusz, tündérem! Miért nem dudáltál nekem?! Már nem is akarsz látni?! Kerülsz engem úrfi! Észrevettem ám! De Morlától nem lehet csak így megszökni! - vigyorogtam rá szélesen, ahogy odaértem mellé és megpuszilgattam mindkét orcáját. - Hát te napról napra egyre sármosabb leszel! A lányok kukra fognak tőled p/silni! - borzoltam meg a haját. - Nincs véletlenül egy idősebb rokonod, akinek még nem kötötték be a fejét? - ábrándoztam el. - Nem, nem, csak vicceltem! Hol hagytad a kutyulit?! Készítettem neki is ebédet! De jajj Joshi képzeld el mi történt! Elkóborolt az egyik cicám, és sehol sem találom! Szegénykém hogy félhet! Kérlek, ha látod valahol hozd haza nekem!
    Josh Bonham
    Josh Bonham


    Kor : 26
    Hozzászólások száma : 15
    Hírnév : 0

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Josh Bonham Szer. Ápr. 25, 2012 6:02 am

    Biztosan érezte már magát mindenki így. Vagy legalábbis mindenki látta már, hogyan áll az őz a felé száguldó kamion fényszóróiba bámulva. Na pont így bámultam én is Morlára, meg úgy is éreztem magamat. Hosszú idő után sikerült erőt vennem magamon, és egy széles vigyorral viszonoztam rohamát.
    - Tiszteletem! Dehogy kerüllek, miért tenném? Csak tudod, nem szívesen zajongok, főleg most, hogy ennyi érdekes fazon mászkál errefelé. De hát mit beszélek, te ezt úgy is jobban tudod, nem igaz? - nyögtem barátságos csipkelődéssel, és igyekeztem a "tartsd oda a jobb orcád is" taktikát alkalmazni, mert az még mindig sokkal jobb volt, mintha eltalálta volna mondjuk a számat a csóközönnel. Na és amit a lányokról mondott?! Hát ezen egyelőre csak somolygok, de az biztos, hogy valami csendes, visszahúzódó griff-pipit keresek majd. Ha akad ilyen egyáltalán ebben az ősvadonban.
    - Tulajdonképp van egy idősebb rokonom, de róla jó régen nem hallottam már. A nagybátyám az, de ami azt illeti, talán meg se ismerném.A kutyámat pont a mircik miatt hagytam otthon, félek, hogy még több nyávogó is eltűnne innen. De természetesen segítek majd megtalálni. Mindenek előtt leengedném a tartályt - és itt nem csak a kocsiéra gondolok - fintorogtam jelentőségteljes pillantásokat vetve a ház melletti fabodega felé. A víz jó nagy slunggal csobogott a csap alá tartott kannába, és ettől megint kellemetlen érzések fogtak el.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Szer. Ápr. 25, 2012 6:22 am

    Mintha víz alól hallottam volna a hangját. Ahogy a sajátomat is, mikor visszhangzott a koponyacsontjaim között.
    - Mit mondasz csibecomb?! Ne sutymorogj, nem túl udvarias dolog! - Megráztam egy kicsit a fejem és úgy a belső zúgás mérséklődött kicsit. Komolyan, mintha bogarak mászkáltak volna odabent. Nade így pont elkaptam, hogy "te ezt úgy is jobban tudod, nem igaz?" Nem volt kérdéses. Még akkor sem, ha gőzöm nem volt miről van szó.
    - Persze, persze bongyorka, Morla mindent tud!
    - Nem rossz kutyus ő, múltkor mikor megkergette Demizsont elbeszélgettem vele négyszemközt! A lelkére beszéltem, hidd el, nem merné bántani már a cicukákat!
    Aztán folyattuk a vizet, amiért jött, és a halk csobogás közepette megint elszaporodtak odabent a zümmögő zümikék, aztán teljes csönd lett. Miközben megpróbáltam megfejteni mit is mondott Joshi, vagy miért vág olyan kétségbeesett arcot, eszembe jutott, hogy lehet ez a pókhálósgomba mellékhatása, amivel kezelni próbáltam a térdem. Hát, öreg vagyok már, lehet összetévesztettem az erdőben valami mással. No majd legközelebb jobban megnézem miből készítek ebédet.
    Josh Bonham
    Josh Bonham


    Kor : 26
    Hozzászólások száma : 15
    Hírnév : 0

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Josh Bonham Szer. Ápr. 25, 2012 6:35 am

    - Nem suttogok - emeltem meg kicsit a hangom, de valahogy az volt az érzésem, hogy felslegesen.
    Én nem vagyok az a túl ideges típusú ember. Láttam még otthon, hogyan vezetik az öreg sofőrök azokat a monstrum nagy buszokat. Tőlük tanultam meg a legjobb túlélési technikát - csak mindent szép sorjában, lassan, de biztosan. Ja, és apámtól is tanultam valamit a hasonló esetekben: vagy a pálinka, vagy a hideg víz mindenre orvosság.
    Egy gyors mozdulattal a földre segítettem a falfehérré sápadt anyót. Persze, csak feltételeztem, hogy sápadt, ugyanis a mindenféle kencétől az arcának egészen biztosan nem az eredeti színe látszott. Vagy ez inkább zöld? De a térdei még azután is remegtek, hogy a ZIL tövében ücsörgött, úgyhogy kétségem se volt afelől, hogy valami nincs rendjén. Tehát fogtam a csapot, és a megfelelő módon hozzá szorítottam az ujjamat.
    - Ezt egyrészt azért, hogy észhez térj, másrészt meg azért, mert elverted a kutyámat - motyogtam, de ahogy elnéztem, úgyse nagyon hallott semmit. Egyik lábamról a másikra álltam, s közben fohászkodtam, hogy mihamarabb magához térjen. Amikor láttam, hogy egyelőre nem fog elhalálozni, rohamtempóban irányoztam meg a kertszéli budoirt.
    - Csak egy fél perc, nehogy addig elájulj! Ha hallasz, mondd el, mit ettél, ami ezt csinálhatja veled! - kiabáltam.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Szer. Ápr. 25, 2012 7:09 am

    Kicsit elgyöngültem, ezt meg az úriembersarjadék észrevette és segített nekem leülni. Kis aranyoska. De aztán pokolbéli élményben részesített! Sikoltva pattantam fel és futottam arrébb, de már késő volt, tönkretette az öntisztító folyamataimat, szinte szó szerint megfürösztött! Csupa víz voltam! Én vizes! Tovább sikítottam.
    - Te kis csirkefogó! - kiálltottam neki, de egy pillanatra sem tudtam dühös lenni rá. Szerettem én ezt a kis rosszcsont gyereket. Nem volt miért haragudnom rá, hogy ilyen elevenke volt. Azért ha ezt más követte volna el, hát lehet, hogy meg is átkozom. - Hát nem összevizeztél? - ezzel el is kezdtem lehámozni magamról a rétegezett ruháim. Közben észrevettem, hogy már rég eltűnt. Na szép, mondhatom. Odaléptem a ház sarkához, el volt ott rejtve egy kis erős itóka. Meghúztam és aztán mivel még mindig túl nagy volt a csönd gondoltam most már illene tenni valamit ellene. Beledugtam az ujjam az üvegbe és rá borítottam egy kis nedűt. Aztán megpiszkáltam vele a fülem. Kivadásztam belőle valamit, és megkóstoltam, hogy rájöjjek mi lehet az. Aztán körbe nézrem, hogy merre lehet ez a gyerek.
    Josh Bonham
    Josh Bonham


    Kor : 26
    Hozzászólások száma : 15
    Hírnév : 0

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Josh Bonham Szer. Ápr. 25, 2012 7:23 am

    - Ne haragudj, de hát húsvétkor nem is jöttem, és ugye nem hagyhatom, hogy hervadozz - kuncogtam, még mikor a mellékhelyiség felé nyargaltam.
    - Repülni tudnék - sóhajtottam egy perccel később, és abban a hiszemben léptem ki az udvarra, hogy a hölgyemény még mindig a jármű oldalában piheg. De persze dehogy pihegett, roppantul a rá jellemző viselkedést tanúsította, én pedig jobb híján elröhögtem magam.
    - Mondom én, a hideg víz meg az alkohol mindenre gyógyszer! Segítsek kimosni a füled? Minek hoztam ezt a sok vizet, ha nem ehhez? - kérdeztem teli szájjal vigyorogva. Tetszett, hogy nem haragszik rám a csipkelődésért,de aztán eszembe jutott, miért nem járok én ide olyan gyakran.
    - Említetted, hogy Jeromosnak is meg nekem is csináltál valamit, de remélem emlékszel rá, hogy mi csak húst eszünk - célozgattam, és a levegőbe szagoltam, hátha kiszűrhetek valamit. Sajnos azonban a nedvesség által Morlából felszabadított szaganyagokon kívül az ég világon semmi mást nem tudtam érzékelni.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Szer. Ápr. 25, 2012 8:13 am

    - Maradjunk inkább az alkoholnál Joshi. És dehogy is! Kimosni! Már csak az kéne! Felborítani a természetes egyensúlyt! Hidd el nekem, több kárt teszel azzal, hogy lemosod a saját védörendszered, mint hiszed! Kész armageddon minden mosakodás!
    - Ó, igazad van, máris hozom! - beszaladtam a házba és egy összecsomagolt lábost nyomtam a kezébe. - Majd csak otthon nyisd ki, meglepetés - kacsintottam rá.
    - De hallgass csak ide - intettem magamhoz és közel hajoltam hozzá, hogy az információ közöttünk maradjon. - Van egy böszömnagy szőke farkasember a városban, nemrég érkezhetett. Ha meglátod szaladj, jó? Már megtámadott valakit, valószínűleg ölt már embert. Nem szeretném, ha bajod esne. Majd intézkedünk ellene, te csak vigyázz magadra. Jó? - kértem tőle aggódva megerősítést. Ha valaki kezet emelne az én Josimra, én magam szedném széjjel és szórnám a mozsárban összetört csontporát a semmibe a felkelő nap fényében.
    Josh Bonham
    Josh Bonham


    Kor : 26
    Hozzászólások száma : 15
    Hírnév : 0

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Josh Bonham Szer. Ápr. 25, 2012 8:22 am

    Megint kacarászni kezdtem, amint kinyilvánította véleményét a tisztálkodással kapcsolatban. Oké-oké, magányos kölyök létemre én azért nem így vagyok ezzel, de ezt persze nem kötöm az orrára. Szépen megtartom magamnak, hogy nem baj az, ha az embert nem kilométerekről szagolja ki mondjuk egy kövér nyulacska.
    A meglepetést úgy fogtam a kezembe, hogy minden lehetőségre felkészültem. Ha kell, meg is tudom védeni magamat attól, ami benne van. Egyébként nem hiszem, hogy élőlényről lenne szó, mert az biztosan nem áraszt ilyen bűzt.
    - Imádom a meglepetéseket. Különösen a tieid - mosolyogtam hamiskásan. Biztosra vettem, hogy Morla számára ez többet jelent, mint egy olyan régimódi ,,köszönömszépen".
    - Természetesen. Hiszen tudod, nem vagyok az a balhés típus - válaszoltam, de közben arra gondoltam, hogy ha valaki veszélyeztetné a klienseim - mit kliensem, a falubéli barátaim - épségét, hát az bizony hamarost megismerkedhetne a griff-alakom fegyverarzenáljával.
    - Azért kíváncsi lennék ennek az illetőnek a nevére, meg arra, hol látták utoljára. Ja! És főleg arra, kit ölt meg. Remélem nem a faluból volt - tettem hozzá. Derűsnek mutattam magam, de közben a gyerekek képei suhantak át a szemem előtt, akikkel a télen csúszkáltam a jégen, meg a szüleiké, akik annyi kedvességgel és ajándékkal halmoztak el némi vízért cserébe.
    Morla
    Morla


    Kor : 73
    Hozzászólások száma : 88
    Hírnév : 7

    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Morla Szer. Ápr. 25, 2012 8:39 am

    Jajj de szerettem, ha jó kedve van egy kölöknek! Annál nincs is jobb!
    - Ó,Joshi, hát azt akarod, hogy elpiruljak? Nézd, már meg is tettem! Te kis hamis! - mosolyogtam rá egy picikét megjátszott zavarral a fiúkára. Ennivaló. Lassan már neki is kereshetek egy aranyos asszonykát. Mondjuk Govrik lánya is hasonló korú mint ő...
    - Tudom, tudom drágám, sokkal rendesebb ember vagy, mint amilyen az én lusta Uldisom - forgattam a szemem az ég felé.
    - Sajnos nem tudtam kideríteni a nevét, de nincs sok farkasember a városban egyelőre, biztosan ki lehet szúrni. Hallottam valami olyat, hogy már járt a kocsmában is, ma megyek beszélni a kocsmárossal erről. Figyelmeztetnem kell őt is. És egy vámpírlánykát támadott meg nagyon csúnyán, szegénykém ott is hagyhatta volna a fogát. Hát nem elképesztő?!

    Ajánlott tartalom


    Morla Lomboltja - Page 3 Empty Re: Morla Lomboltja

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 1:54 pm