Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


3 posters

    Színház

    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Színház Empty Színház

    Témanyitás by Kiara Csüt. Szept. 20, 2012 10:06 am

    Elhagyatottnak tűnő szabadtéri színpad áll egy kisebb téren. Pár állvánnyal, amire a függönyöket lehetne akasztani, és pár korhadó ülőhellyel előtte. Ennek ellenére a színpad többnyire mindenhol lakkozott fa borítású, ami jól állja az idő próbáját, mintha nem rég rakták volna ide, vagy valaki jól karban tartaná. Viszont így is beleveszik az éjszakába, ha senki nem áll rajta, mintha nem akarná megzavarni annak sötét nyugalmát.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Pént. Okt. 12, 2012 9:17 am

    Szinte szaladtam ahogy tudtam, végig a városon. Nem volt célom, hogy hova menjek... csak nem tudtam megállni. Úgy éreztem néhány pillanat és mindjárt elsírom magam. Egyedül éreztem magam, mégis segítségre vágytam. De kitől? Úgy tűnt a vérem fel akar forrni, mégis oly jég hideg maradt, mint eddig. Éreztem a nyomást... vagyis szinte nyomásként értem Celia behatását, hogy segítsen lenyugodnom.
    El akartam tűntetni az elmémből. Ez persze nem lehetséges. Nem törölhetem ki a véremből, nem is szeretném. Sajnálom Celia... most nem rád van szükségem. Lehet ha itt lennél más lenne, de valaki...
    Megbotlottam és előre estem. Nem is baj. Bár eléggé nagyot estem , de megálltam. Neki mentem egy pódiumnak, és szinte lefejeltem. De nem érdekelt, feltápászkodtam, és felmásztam rá. Letérdeltem és eltakartam az arcomat. Nem akartam hinni annak amit érzek, a saját gondolataimnak. Mi történt velem? Tényleg ennyire megváltoztam? Kicsúszott a kezemből az irányítás? Mi lett velem? Mivé lettem? Valaki...
    - Valaki segítsen... – ordítani akartam, de csak halk nyöszörgés jött ki a torkomon. Mintha nem mertem volna kimondani. Végül leejtettem a kezeimet a földre, becsuktam a szemeimet, mély levegőt vettem, majd teljes torkomból ordítani kezdtem. Valaki...valaki...
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Kedd Okt. 30, 2012 11:30 am

    Amelihez tartottam otthonról a bicajommal, s közben az elmúlt két heten gondolkodtam. Hazatértünk kettesben Kanadába, elkísért, mikor a munkával kapcsolatban kellett tárgyalnom, mikor a családdal kellett megoldanom a dolgokat... És közben végig mellettem állt és támogatott. Tartotta bennem a lelket, ha elgyengültem, és vigyázott rám, ha a belső démon kínzott. Hálás voltam neki, azért az eredményért is, amit már a vadászatok során elértem. Már nem féltem. Mert ő volt nekem. Bár még nem sikerült egészen felfognom, hogy valóban létezik, de azért lassan kezdtem elfogadni a boldog tényállást.
    Hirtelen hallottam valami hangot a távolból, s ezért megálltam. Füleltem és rádöbbentem, hogy valaki kiabál. Azonnal összeszorult a gyomrom és hatalmába kerített valami emésztően kellemetlen érzet. Megfordultam a bringával és sebesen tekerni kezdtem a hang irányába.
    Egy kihalt, lelakott színházba vezetett, melynek szélén elhagytam a biciklit, és azonnal odarohantam a színpadhoz, amin rögtön felismertem Amelit. Tudtam, hogy baj van.
    - Itt vagyok - szóltam megnyugtatóan zengő, halk hangon, amiről fogalmam sem volt, hogy hogy sikerült az én kétségbeesett állapotomban, de sikerült. Közben letérdeltem mellé, hogy átöleljem.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Kedd Okt. 30, 2012 11:41 am

    Lassan már potyogtak a könnyeim, és néhány pillanatra már azt sem tudtam mi bajom van. Már nem próbáltam meg kiblokkolni az elmémből Celiát, nem volt rá erőm. Végtelenül egyedül éreztem magam ebben a nagy világban. Minden olyan nagynak tűnt, én meg olyan kicsinek, elszigeteltnek, mintha nem is ide tartoznék. Közben pedig valami lassan kezdett égetni belülről. Egy érzés ami azt mondta hogy igen is ide tartozom, és szinte megmondta, ösztön szinten hogy mit kéne tennem. Hideg testemet mintha ennek az érzésnek a forró tüze kezdte volna szép lassan átjárni belülről kifelé. Pedig minden, minden csak hideg volt.

    A mellettem megszólaló hangra óhatatlanul is kinyitottam a szemem, és az irányába néztem. A hozzá tartozó arc látványára viszont még jobban zokogni kezdtem. Ami viszont valahol, mélyen jól esett. Átszakított bennem még egy gátat, és nem teljesen, de még egy kicsit megkönnyebbültem.
    Amikor odajött hozzám, a ruhájába kapaszkodtam és egy darabig ismét nem néztem fel. A fejemet a mellkasának döntöttem és nem érdekelt semmi, csak az hogy itt van. Nála jobb senki nem jöhetett volna, hogy segítsen.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Kedd Okt. 30, 2012 12:10 pm

    Felemelte egy pillanatra a fejét, s tekintetünk találkozott. Égszín szemeiben vihar tombolt, sötét fellegek vonultak át rajta, s záporoztak könnyei. Nekem pedig a szívem tépte ki ez a látvány. Csak néztem rá, és könyörögtem némán, hogy elárulja mit tegyek, hogy enyhítsek azon, ami bántja? Hogy elmulasszam a fájdalmát? Belekapaszkodott, markolt a ruháimba, s én csak tartottam. Fejére tettem kezem és gyengéden simogattam a haját. Lágyan ringattam, alig észrevehetően csitítottam így. De nem akartam elcsöndesíteni. Azt akartam, hogy adjon ki magából mindent. És közben megtisztelő és boldogító volt valahol mélyen, egyelőre tudattalan, hogy bízik bennem annyira, hogy itt lehetek. Hogy megélhetem vele ezt. De segíteni akartam. Csak még nem tudtam hogyan tehetem ezt meg. Így hát egyelőre vártam, közben ingem eláztatták a könnyei. Húsomba vájó karmokként fájt az elkeseredettsége, s az én átmeneti tehetetlenségem.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Kedd Okt. 30, 2012 12:26 pm

    Nem értettem magam. Mért most, mért egyáltalán? Csak azt tudtam, hogy elbizonytalanodtam magamban az előbb...
    Nem tudom meddig lehettem így. A helyzethez mérhető legtökéletesebb helyen. Csak markoltam a ruháját, és néha alig észrevehetően magamfelé húztam. Mintha ezzel közelebb tudnám húzni magamhoz őt is. A fejemet, és az arcomat néha a felsőjébe dörgöltem, csak hogy tudjam még jobban, hogy itt van. Szép lassan viszont elapadtak a könnyeim. És ez legfőképpen neki volt köszönhető. Itt mellette, bele tudtam fáradni a sírásba, sokkal előbb.

    Felnéztem rá, riadt és tanácstalan tekintettel. De már az sem érdekelt lassan ami ezt kiváltotta. Őt néztem. Lassan, mintha attól féltem volna, hogy álomképként eltűnik, mind két kezemmel az arcához értem. Az ujjaim közé siklott mindkét füle, és néhány hajszála. És csak néztem rá megcsömörlötten.
    - Én úgy féltem... - mondtam végül halkan, elfordítva az arcom tőle. - De úgy féltem... - szorítottam valamennyire a fogaim közé az alsó ajkamat. Felidézve az emléket, viszont máris kezdett elönteni a düh. - Úgy megijesztett az a némber, én csak... egyszerűen csak meg tudtam volna ölni - szorultak ökölbe a kezeim, de addigra már elvettem őket Sylas arcától. A harag amit akkor a fán éreztem újból átjárt, csak most tisztán, a félelem nélkül.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Hétf. Nov. 05, 2012 8:07 am

    Ahogy megmozdult és rám nézett kezem lassan a hajáról a hátára csúszott. Így tartottam, miközben ő mindkét kezét arcomhoz érintette. Finom volt. De amit láttam a szemében, amit mondott teljesen elterelte a gondolataimat.
    Legszívesebben azonnal visszafordítottam volna gyengéden az arcát, de folytatta. Egy pillanat alatt megkeményedtek vonásaim, bár én ezt észre sem vettem. Homlokom ráncolva figyeltem rá, és próbáltam összerakni valamit abból, amit mondott.
    - Mitől féltél? Mi történt? - kérdeztem tőle kedves hangon, mégis valahogy tőlem kicsit idegenebb hangszínen. Éreztem a haragját és azt is, hogy ez lassan valamilyen úton-módon rám is elkezdett átragadni.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Hétf. Nov. 05, 2012 8:16 am

    - Egy farkasember... Mi előtt találkoztunk volna... egy hatalmas farkasember meg akart ölni. Aztán belefutottam ebbe a másikba, és vele is összeverekedtünk. Most találkoztam a lánnyal megint, és csak beszélni akartam, de ő erre átváltozott - hadartam már a vége felé. - Azt hittem megint meg a kar támadni. És én... - újabb könnyek potyogtak a szememből. Nem zokogtam de, csak jöttek a könnyek. Ökölbe szorított kezekkel a mellkasára támaszkodtam és ismét felnéztem az arcába.
    - Sylas én sosem akartam eddig senkit megölni életemben! - néztem rá kétségbeesetten. - De most... Annyira féltem, hogy ha kellett volna, leugrottam volna fáról, és cafatokra téptem volna.
    Már ha nem ez lett volna a vége csak fordított helyzetben.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Hétf. Nov. 05, 2012 8:31 am

    Hirtelen csapott le rám teljes egészében a düh. Ökölbe szorult a szabad kezem, de igyekeztem uralkodni magamon, meg sem rezdülni, nehogy észrevegye. Hallgattam a szavait, melyek egészen újfajta érzelmeket, élményeket adtak. Mintha egy eddig még számomra is ismeretlen Sylast ébresztettek volna fel odabent.
    Megfogtam szép lassan mindkét ökölbe zárt kézfejét és óvatosan a mellkasomhoz szorítottam.
    - Semmi baj, Ameli - mondtam nyugodt, a szokottnál mélyebb hangon, rekedtesen. - Már itt vagyok melletted, - néztem mélyen a szemébe - és soha többet nem hagyom, hogy ilyesmit kelljen átélned - teljes valómból áradt a szilárd elhatározás. Hogy csillapítsam a kétségbeesését, hogy csillapítsam azt, amit én éreztem, közel hajoltam hozzá és lecsókoltam finoman szeméről egy könnyet. - Soha - suttogtam el újra és magamhoz húztam, hagytam, hogy újra elrejtőzzön bennem és csak szorítottam magamhoz, mintha soha többet nem akarnám elereszteni.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Hétf. Nov. 05, 2012 8:43 am

    Nem tudom hogy csinálta. Mintha a szavaival belém vájt volna, de nem kínzó módon. Az első pár szónak sikerült annyira megnyugtatnia, hogy a megkönnyebbüléstől újabb könnyek folytak a szememből. Ebben a percben szinte az örömtől sírtam. Az örömtől hogy itt van nekem... és a leírhatatlan érzéstől amit kiváltott belőlem.
    De volt valami más is. A következő szavai valami olyasmit sejtettek, amit emberként talán soha fel nem fogtam volna. Sötét volt és vészjósló, valahol mégis valami kellemes érzést keltett bennem.
    Az hogy megcsókolt csak tetézte a dolgot.
    Nem akartam ezúttal elbújni, ha a világ elől mégis, előle biztosan nem.
    Ahogy az utolsó szót suttogta óvatosan a lábaira ültem, és átkaroltam a nyakát minkét kezemmel. A hajába túrtam és az arcához húzódtam. AZ orrom és a szám egy pillanatra hozzáért, a fogaim pedig egy rövid időre szinte ki pattantak.
    - Ne... - először csak ennyit tudtam mondani, aztán még levegőt vettem. - Lassíts... Ne akarj azon az úton végig menni, amire az előbb én majdnem ráléptem. Nem akartam ezt. Nem akartalak magammal húzni, ezúttal nem.
    Megsimogattam a fejét, és az arcommal teljesen az övéhez bújtam.
    - Cssss... - csitítottam most én őt... és valószínűleg magamat is.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Hétf. Nov. 05, 2012 9:44 am

    Ahogy közelebb húzódott, ahogy átkarolt én is egyre inkább szorítottam, persze továbbra is csak épp annyira, amennyire megengedhettem magamnak. Elmondhatatlanul jó érzés volt érezni őt. Megnyugtató, ugyanakkor épp annyira táplálta a korábbi érzéseimet is. Amikor meg hozzámért, mintha áram rázott volna meg, mely végigszaladt az egész gerincemen.
    Először nem értettem mit akar mondani. Lassan jöttem rá. ÉS akkor meglepetten figyeltem a ennem kialakult érzelmi töltetet, amivel hirtelen nem tudtam mit kezdeni.
    De hozzám bújt és a hangja, a közelsége egészen mély hatással volt rám. Lehajtottam a fejem és tudtam, hogy bármit megtennék érte. Az előbb talán még olyan határokat is képes lettem volna átlépni, melyeket azt hittem sosem tudnék. Leheletfinoman megcsókoltam a nyakát. Rájöttem, hogy szeretem. Bele akartam suttogni a hajába. De hosszú hosszú ideig nem tudtam rábírni magam, nem akartam kényelmetlen helyzetbe hozni, vagy... nem is tudom miért. Megcsókoltam még egyszer és azt hiszem tehetetlenségemben arra vártam, hogy az idő megoldja a problémám, elszálljon a pillanat és elkéssek az egésszel. Holott ezt sem akartam.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Hétf. Nov. 05, 2012 9:58 am

    Az előbb talán a hangja, talán a szeme tette, lehet mindkettő, lehet viszont hogy egyszerűen csak ráéreztem, és felismertem az általam újonnan meg ismert szörnyű érzést rajta. Most viszont teljesen üres volt a fejem ilyen téren. Nem tudtam volna megtippelni mi járhat a fejében. Pedig ha tudtam volna! De talán joga volt megtartani magának jelenleg.
    Egy aprócska sóhaj hagyta el a szám mikor meg csókolta a nyakamat. Még jobban a hajába markoltam egy pillanatra. A gondolataim csak abból tudtak kiindulni, hogy én mit tettem, mit akartam volna tenni, hasonló helyzetben. Örömmel elfogadtam volna, ha ugyan azt teszi. Pedig nem mondhatnám, hogy szívesen vettem volna bárki mástól ha a nyakamba mar.
    Amíg megcsókolt lehunytam a szemem, és élveztem a pillanatot. A pillanatok röpke egymás utániját. De nem bírtam ki. Kíváncsi voltam. Nem láthattam az érzéseibe, mégis tudni akartam. Megfogtam az állát, és az arcát az enyém felé irányítottam, mint ahogy olykor ő szokta. Az arcát és a szemeit próbáltam fürkészni.
    - Kérlek... - mondtam csendesen bár sóvárogva. - Mondd el mire gondolsz.
    Nem mondhatnám hogy nyugodt voltam. Tényleg szinte szabályosan sóvárogtam azok utána a gondolatok után, amit a feje úgy elrejtett előlem. Nem leges választ lehet nem viseltem volna el.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Hétf. Nov. 05, 2012 10:50 am

    Odafordította az arcom, aminek most annyira szívből nem tudtam örülni, mégis csendes mosoly bujkált szám sarkában a szituáció miatt. A szemébe néztem és megpróbáltam én is olvasni az övében, ahogy ő tette. Aranyos volt. Én meg komolyan vettem a kérését, nem akartam azzal kiszúrni a szemét, hogy "semmire". Hiába ez lett volna a könnyebb út. Csak ehhez még időre volt szükségem. Nem ment rögtön. Ezért lágyan megsimogattam az arcát, füle mögé tűrtem a haját, és közben ezeket a pótcselekvéseimet figyeltem, de belül elkalandoztam.
    Kezem végül a tarkójára csúszott, közelebb húztam magamhoz, homlokára csókot nyomtam lassan, nagyon lassan, majd a szemébe néztem és halkan megosztottam vele a válaszom.
    - Szeretlek, Ameli.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Hétf. Nov. 05, 2012 11:09 am

    Csak vártam, és vártam, közben pedig próbáltam nem elkalandozni az érintéseitől. Pedig az is milyen jó lett volna! De ezt tudni akartam. Egyenlőre nem akartam újra kérni amíg nem felelt, vagy esetleg jelet nem adott, hogy nem is szándékozik válaszolni.
    A válaszára viszont őszintén meghökkentem. El is nevettem magam kicsit, pedig nem akartam hogy megbántódjon. Egyszerűen önkénytelen volt, és nem azt nevettem ki amit mondott.
    Viszont elsőre nem tudtam szavakkal válaszolni. Az ajkaira tapadtam és lassan, mégis valahol szenvedélyesen megcsókoltam. Egészen közel húzódtam közben hozzá, ahogy tudtam.
    Utána viszont ismét az arcához bújtam az enyémmel.
    - Én is téged - suttogtam a fülébe. Éppen hogy a hajába túrva a fejét simogattam.
    - Tudod ahogy az előbb az erdőből futottam kifelé, felötlött bennem, hogy tévedtem... - szorult el kicsit a torkom. - És lehet minden vámpír rossz, és én is... vagy előbb-utóbb az leszek. De te vagy a bizonyíték rá hogy nem így van - néztem ismét az arcára és végig simítottam rajta. Egy megkönnyebbült, halovány mosollyal folytattam. - Csak rá kell néznem erre az angyali arcra, ami most itt van előttem ha elbizonytalanodnék. Nem lehetünk mind rosszak, ha te itt vagy közöttünk - mosolyodtam el egy kicsit bátrabban.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Kedd Nov. 06, 2012 8:37 am

    Elnevette magát. Az első reakcióm erre az volt, hogy rettentően zavarba estem és kellemetlenül éreztem magam. Szívesen láthatatlanná váltam volna. De épphogy megjelent ez a szörnyű érzés már el is pusztult, szerencsére nem volt ideje kiteljesedni, mivel Ameli megcsókolt. Olyan igazi, bizsergető csókkal.
    És csak ez után jött a legnagyobb ajándék. A szavai után úgy éreztem, akár meg is tudnám könnyezni ezt a pillanatot. De ehelyett szorosan magamhoz öleltem. Soha-soha nem akartam elengedni többet, azt kívántam, hogy álljon meg az idő, a világ, és csak mi ketten legyünk egy örökkévalóságig. Így.
    Aztán érdeklődve hallgattam a következő gondolatait. Meglepett. Nem tudtam miért mondta, hogy miért gondolta így, de nagyon jólesett.
    - Ilyen szépet még nő nem mondott nekem - néztem rá meghökkenve és itt nagyjából le is kapcsolt az agyamban az értelmes gondolatokat előállító részleg.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Kedd Nov. 06, 2012 8:52 am

    Én gyengéden öleltem magamhoz viszonzásképpen, de... nem kértem volna, hogy engedjen az ő szorításán. Mérhetetlenül jól esett.
    Csak simogattam az arcát. El tudtam képzelni hogyan érzi magát. Ha legalább annyira belém volt habarodva, mint azt én gondoltam magamról, hogy mennyire belé vagyok, és még mennyire belé fogok habarodni...
    - Néha viszont úgy érzem, csak megpróbállak elrontani. Tudom, hogy te nem vagy kibékülve azzal ami vagy... még nem egészen. De ha találkoztunk volna, úgy hogy ember vagy - húztam végig a hüvelyk ujjamat az arcától a nyaka aljáig - valószínűleg ugyan ez lett volna a vége. - Kicsit szégyelltem magam emiatt a tény miatt. Csak egy fiatal suhanc vagyok a vámpírok között... Képes vagyok ilyet tenni, de nem lenne feltétlenül jó ötlet.
    - Én csak... örülök, hogy találkoztunk... - ez kissit esetlenül hangzott. Még mennyire hogy örültem neki.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Kedd Nov. 06, 2012 9:14 am

    Figyeltem őt, sőt mi több, ittam szavait! Másra amúgy sem lettem volna képes, de nem is akartam. Csak ő létezett most nekem, semmi más. Közben élveztem minden egyes érintését.
    Nem érdekel, ronts el, ha tudsz. Azzal csak megjavítanál. Gondoltam, de nem mondtam ki. Nem akaródzott egyet szót sem szólni. Csak élveztem a pillanatot és azt akartam, hogy ő beszéljen. Hallgatni akartam.
    - Én is örülök - mondtam végül nyugodt mosollyal, halkan. - Örülök, hogy vagy... nekem. És köszönöm... - nem fejeztem be ezt a mondatot, mert nem bírtam tovább és muszáj volt lágyan megcsókolnom.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Kedd Nov. 06, 2012 9:37 am

    Valahol megleptek a szavai. Ha neki nem mondott nő még olyat mint én... valahogy ebben a pár szóban úgy éreztem, hogy pontosan ilyet még nekem sem mondtak.
    Teljesen sikerült megnyugtatnia végül. Nem is tudom mikor voltam utoljára ilyen nyugodt. Megkerestem a kezét és összefűztem az ujjainkat, aztán újból megcsókoltam.
    Hozzásimultam. Sőt... volt egy aprócska szikra, aminek az előtt engedelmeskedtem, hogy fel fogtam volna. Ellöktem Sylast a pódiumon, és megint megcsókoltam. Megtámaszkodtam a feje mellett és a homlokát simogattam, vagy a hajával babráltam.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Kedd Nov. 06, 2012 10:32 am

    Elbűvölten néztem az összefonódó ujjainkat, majd őt. Felfoghatatlan volt, hogy ez a gyönyörű nő szeret engem. Épp engem. De nem hagyott sok időt az ábrándozásra, elfektetett a pódiumon. Valahogy már meg sem lepett, annyira ő volt ez a gesztus. Csak magamban mosolyogtam és borzalmasan élveztem. Ahogy a csókját is. Nem érdekelt semmi, belül végre egyfajta olyan nyugalomra leltem, mely eddig mindig hiányzott az életemből. És ettől kezdve nem volt min agyalni. Elengedtem magam és élveztem a pillanatot vele. Viszonoztam az érintéseit, a csókját, mellyel lassan elindultam lefele, felfedezni a testét. Félrehúztam a fölsőjét az egyik oldalon, hogy hozzáférjek a vállaihoz, majd a nyakához. Itt időztem egy darabig. Valamiért vonzó volt. Érzéki csókokkal leptem be finom bőrét.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Kedd Nov. 06, 2012 8:48 pm

    Lehet ha nem itt lettünk volna, hamar elfajulhatott volna a helyzet. Talán az lett volna a legjobb. Pedig csak egy kicsit tudni akartam hogy itt van... egy kicsit jobban. Igen, lehet hogy elbűvölt az az angyali arc, amit emlegettem, és minden ami még hozzá tartozott. Ahogy az angyali archoz egy egészen ártatlan lélek tartozott. És ha valamiért szégyellnem kellett magamat az az volt, hogy habár tudtam hogy meg akarom védeni, valahol el is akarom rontani őt. Tudatosan, és nem tudatosan is. Azt akartam hogy könnyebb legyen neki, hogy boldogabb legyen, és hogy élvezhesse azt ami.
    Megkapaszkodtam a vállában mikor a nyakamat kezdte el csókolni.
    - Ha meg akarod tenni, meg teheted - mondtam halkan. - Megharaphatsz. Tudom mit mondtam, amikor találkoztunk, de azóta sok minden megváltozott. Csak legyél gyengéd, és minden rendben lesz... - végig simítottam a fején, és a hajába túrva megfogtam. Vártam hogy mi lesz.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Szomb. Nov. 10, 2012 4:17 am

    Megdermedtem, mikor megszólalt. Mintha fejbe vágtak volna. Emiatt találtam vonzónak a nyakát? Ez a vágy vezetett tudattalan? Kissé elborzadtam. De nem, nem, inkább csak végtelenül elszomorodtam. Nekem ez nem fért bele abba, amit iránta éreztem. Soha, soha nem lennék képes erre józan fejjel. Arra használni, hogy táplálkozzak belőle... Soha! Még csak belegondolni sem akartam. Kizárt! Lehajtottam fejem a vállára és erősen magamhoz öleltem, talán eddig a legerősebben. Mélyen belélegeztem az illatát.
    Sosem engedem meg magamnak, hogy bántsam. Talán csak az iránta táplált érzelmeim tartottak meg annak, aki voltam, s ezt nem veszíthettem el. Csak így szerethetem őt úgy, ahogy megérdemli. És úgy gondoltam, egy ilyen történés valamit nagyon elrontana.
    - Kérlek... ne engedd ezt meg nekem... - suttogtam.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Szomb. Nov. 10, 2012 4:49 am

    Ahogy magához ölelt magam elé néztem. Eddig nem néztem semerre, csak rá figyeltem. De most. Elengedtem magam és csak vártam, de nem történt semmi. Legalábbis nem az amire számítottam.
    Kibontakoztam az öleléséből, megtámaszkodtam a feje mellett és onnan néztem le rá. Legalábbis amennyire tudtam. Eltűrtem a hajamat az egyik oldalon hogy rendesen lássam, és tovább fürkésztem az arcát.
    - Miért? - egyáltalán nem értettem mi a baj. Mi lehet a baj. - Én csak... - szabadkozni akartam, de aztán rájöttem, hogy azt sem tudom miért. Száz meg száz gondolat jutott az eszembe hirtelen és suhant át az agyamon. - Mi a baj Sylas? - mondtam ki végül a legegyszerűbb kérdést. Hagyni akartam, hogy ő elmondja amit gondol, nem pedig elészaladni mindennek. Főleg hogy jelenleg az én fejemben sem volt túl nagy rend.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Vas. Nov. 11, 2012 11:40 pm

    Néztem értetlenkedő, de kedvesen csillogó szemeibe és kicsit talán zavarban éreztem magam. Nem tudtam mit gondolna a véleményemről, s bár tudtam, h semmi rosszat, mégsem bírtam csak így egyszerűen elmondani. Ezért most kellemetlenül is éreztem magam. Féltem tőle, hogy nem fogja tudni elfogadni. De legyőztem ezeket magamban, mert megérdemelte, és bíztam benne.
    - Egyszerűen csak nem akarom ezt tenni veled - feleltem végül. Kis szünetet tartottam, amit észre sem vettem, kerestem a szavakat még önmagam számára is, hogy képes legyek megfogni a miértet. - Ez... - ráncoltam a homlokom a koncentráció közben - nem emberi. Nem vagyok képes megharapni téged... És nem is akarlak - talán kicsit arcomra is kiült, hogy milyen bizarrnak is tartom az egész helyzetet.
    Ameli Tarotte
    Ameli Tarotte


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 200
    Hírnév : 6

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ameli Tarotte Hétf. Nov. 12, 2012 12:02 am

    - Persze hogy nem emberi - mondtam ki anélkül hogy átgondoltam volna. - Sylas már nem vagy ember... Jó ez nem jelenti azt, hogy teljesen meg kell változnod. És nem kötelező, csak... szeretném, ha ugyan azt megtehetnéd amit én - mély levegőt vettem, majd egy nagy sóhajtással ki is fújtam. Közelebb hajoltam hozzá, és először az állára adtam egy puszit. Aztán végig húztam az álla vonalán az ajkaimat.
    - Szeretném, ha szabad lennél - suttogtam egészen közel a füléhez. A fogaim ismét előkúsztak kicsit és úgy folytattam.
    - Tudom, hogy én... a jövőben meg fogom tenni. Talán ezért is mondtam, nem akartam hogy rosszul érintsen igazán... nem tudom. De jobb ha tudod... hogy bár-mi-kor megtörténhet - hangsúlyoztam ki a szavakat kicsit. Egy nagyon gonosz ötlet jutott eszembe, és el is mosolyodtam magamban rajta. Visszahúztam a fogaimat, és határozottan megharaptam a nyakán. Erősen hogy biztosan érezze, de a bőrét nem sértettem fel, és kárt sem tettem benne. Majd figyeltem hogy mennyire ijed meg esetleg, rándul össze vagy hasonlók. Pedig igazán komoly témáról beszélgettünk, lehet nem kellett volna elkomolytalankodnom. De elnevettem magam.
    Felegyenesedtem és ismét az arcára néztem. És gyengéden végig simítottam az ajkain. Majd a végén finoman lejjebb húztam az alsó ajkát.
    - Látni akarom az agyaraid - mondtam csendesen, de határozottan.
    Sylas Drayden
    Sylas Drayden


    Kor : 36
    Hozzászólások száma : 84
    Hírnév : 1

    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Sylas Drayden Vas. Dec. 09, 2012 10:59 am

    Most nem tudtam a finom csókjaira koncentrálni, a téma kötött le. Felültem, ezzel kicsit eltávolodtam tőle, de nem túlzottan. Csak épp hogy ne terelődjön el a figyelmünk a beszélgetésről.
    - Nem vagyok ember, épp ezért őriznem kell, ami még az belőlem - Újra csak hallgattam a szavait és egyre csak gondolkodtam mit kezdjek ezekkel az ellenkező nézeteinkkel.
    Összerándult még a gyomrom is, mikor váratlanul megharapott. Hirtelen fel sem fogtam, lefagytam, de aztán valahogy elöntött a harag. Ezek után a nevetése még inkább feldühített.
    A szavaitól függetlenül, vagy talán éppen azok hatására ki is mutattam a fogam fehérjét, bár az egész nem volt tudatos sajnos, és szinte rá vicsorítottam, miközben két vállától fogva a színpad padlójához szegeztem.
    - Figyelj rám Ameli - fogtam meg és lángoló tekintettel a szemébe néztem. Talán kicsit elfogyott a türelmem. És talán nem is esett jól az iménti tette. - Ne csinálj ilyet még egyszer - figyelmeztettem. - Komolyan mondtam, amit mondtam. Az sincs az ínyemre, ha te teszel ilyet - szögeztem le, bár azt tudtam, hogy ha ez tenné boldoggá, erre lenne szüksége egy szó nélkül engedném neki. De most... most ez túl sok volt. - De ne kérj többet ilyet tőlem, és ne is próbáld elérni így - mondtam, aztán rájöttem, hogy talán túlzottan szorítom a karját, már egy ennyit sem lett volna megengednem magamnak. Ez teljesen borússá tett.
    - Tessék, láttad őket - mondtam végül halkan, ahogy lassan csillapodtam. Elengedtem szomorúan és csalódottan, visszahúzódtam, majd kezem homlokomra tettem és hagytam, hogy előre zúduló hajam most egy kicsit eltakarjon előle.

    Ajánlott tartalom


    Színház Empty Re: Színház

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 6:29 pm