Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


+3
Morla
Ameli Tarotte
Kiara
7 posters

    Üvegtó

    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Üvegtó - Page 7 Empty Re: Üvegtó

    Témanyitás by Jessyca Camilo Vas. Jan. 20, 2013 11:14 am

    *Ahogy ismét rám tekintett, megkockáztattam, hogy elengedem a kezét. Na nem mindkettőt, csak az egyiket és azt is csak úgy, hogy fogtam tovább, de nem szorítottam le. Kérdésére mosolyogtam és óvatosan lejjebb csúszott a kezem az alkarjára, ahogy a hajam felé nyúlt. Akadozó mondani valójára csak megráztam a fejem és lassan az ajkaira hajoltam.*
    - Csss… * S ha oda értem, akkor egy apró csókot leheltem rá.*
    - Menjünk Frank… gyere haza velem. * S tekintetem elvonva Róla néztem fel az égre. Felesleges volt, hisz ösztönösen éreztem és Franknak is kellett volna, hogy bizony nem sokára napfelkellte.*
    Frank Sørensen
    Frank Sørensen


    Kor : 121
    Hozzászólások száma : 61
    Hírnév : 0

    Üvegtó - Page 7 Empty Re: Üvegtó

    Témanyitás by Frank Sørensen Hétf. Jan. 21, 2013 8:58 am

    Elképesztő segítséget jelentett számomra, hogy itt volt. Talán nem teljesen fogtam fel minden mozdulatát, mindent amit értem tett, de az egészet tekintve számított... minden.
    - Menjünk... - mondtam kissé erőtlenül, és az arca után nyúltam.
    Úgy éreztem viszont az ő segítségére van szükségem ahhoz hogy biztosan megérkezzek a célállomásra. Hogy ha segít, átkaroltam, és úgy indultam el mellette. Nem is lehetett volna másképp tökéletesebb. Mellesleg úgy tűnt lassan tényleg kitisztul teljesen a fejem. Bár jelenleg egyenlőre nem zavart, hogy teljesen pucér vagyok.

    //Lakóházak - Kopjafa utca 5.//
    Jessyca Camilo
    Jessyca Camilo


    Kor : 51
    Hozzászólások száma : 193
    Hírnév : 1

    Üvegtó - Page 7 Empty Re: Üvegtó

    Témanyitás by Jessyca Camilo Hétf. Jan. 21, 2013 9:45 am

    *Szavaira elmosolyodtam. Segítettem neki felállni és utána önmagam adtam neki támasztéknak, ahogy haladtunk a ruhákért és a lejátszómért megálltam, de nem foglalkoztam azzal, hogy felöltözzünk. Nem sétáltam, hanem amennyire Frank állapota engedte vámpír sebességgel haladtam. Akár meg is emelhettem volna a férfit, de nem akartam, hogy azt érezze, hogy elveszem a méltóságát vagy valami ilyesmi férfi baromságot. Kezem a derekán pihent, bár meg kell hagyni a vérveszteség miatt Én sem éreztem magam, hű de jól, még ha már a sebem be is gyógyult.*

    //Lakóházak - Kopjafa utca 5.//

    Ajánlott tartalom


    Üvegtó - Page 7 Empty Re: Üvegtó

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 8:57 pm