Arona

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az anarchia szélén...


2 posters

    Angelina - Átkozott

    Angelina Swann
    Angelina Swann


    Kor : 34
    Hozzászólások száma : 50
    Hírnév : 0

    Angelina - Átkozott Empty Angelina - Átkozott

    Témanyitás by Angelina Swann Szer. Márc. 21, 2012 12:01 pm

    Név:
    Angelina Swann

    Felvett név, becenév:
    Angi, Gina

    Faj:
    Vérfarkas

    Születési adatok:
    1989. április 18. (22),Washington D.C., U.S.A.

    Rokonok:

    Anya: Susan Swann (42), Újságszerkesztő
    Apa: Alex Swann (45), Politikus

    Foglalkozás:
    munkanélküli

    Anyagi javak:

    Nincs túl sok pénze. Amíg otthon lakott a szülei álltak mindent, de mivel ki lett tagadva mássága miatt, így magára maradt.

    Emberi kinézet:
    Hosszú, enyhén hullámos NEM festett szőke haj. Magasságra alacsonyabb, mint az átlagos. Kb 165 cm, amihez kb 55 kg tartozik. Testalkatilag kicsit izmos, de inkább törékeny, vagyis annak néz ki, hisz benne van a „farkas erő”.

    Öltözködés:

    Mindig stílusosan öltözik, a divatnak megfelelően. Drága holmikba járt, míg apja pénzével vásárolhatott. De most már csak pár holmija maradt, amit egy kisebb bőröndben cipel magával.

    Átváltozott forma:

    Testét hófehér bunda fedi, orra ahogy általában a többi farkasnak is koromfekete, de szeme az átlagtól eltérő, tengerkék.

    Angelina - Átkozott Scaled.php?server=28&filename=c24s0076ventana

    Képességek:

    -

    Egészségi állapot:
    Egészséges

    Jellem:
    Mielőtt vérfarkassá vált volna mosolygós és életvidám volt, de azóta kicsit visszahúzódó és csendes lett. Úgy érzi, hogy ő egy szörnyszülött és már sosem lesz normális élete. Minden szabadidejében táncolni szokott, főleg balettet és modern kortárs táncot.

    Vonzódás:

    heteroszexuális

    Szeret:
    Tánc, édességet, romantikát, virágokat, tavaszt, zongorázni, illetve azt hallgatni.

    Nem szeret:
    Cigit, a beképzelt bunkó pasikat, magányt, ízeltlábúakat, hüllőket, húst

    Félelmei:

    Magasság, a mély víz, magányosan fog meghalni, kígyóktól, pókoktól.

    Történet:
    Az én történetem nem valami izgalmas, vagyis szerintem nem az. Washingtonban születtem elsőszülött és utolsó gyerekként. A gyerekkorom nos nem volt valami vidám. Szüleimmel alig találkoztam, mivel inkább a munkának éltek és engem egy dadusra bíztak, akit viszont nagyon megszerettem és olyan volt szinte, mint az édesanyám. Ám mind e mellett mégsem panaszkodhatom, mert mindent megkaptam a szeretetükön kívül. Minden születésnapomra valami nagy ajándékot kaptam, és igazi házibulit szerveztek nekem, persze olyanokat, amin ők nem vettek részt.
    Sok mindenre beírattak engem. Tanultam zongorázni, hegedülni, különböző nyelveket, lovagolni és még a klasszikus táncokat is meg kellett tanulnom. Ezekből leginkább a zongorázást szerettem meg, de nagy örömömre miután megkértem őket balettre is beírattak engem.
    Barátom sok volt, de egyik sem volt nevezhető igaznak. Inkább csak érdekből lógtak velem, így a legjobb barátom, ami tudom hülyén hangzik, de egy plüss nyuszi, amit még elsőéves születésnapomra kaptam a dadustól.
    Az életem viszont gyökeresen megváltozott miután betöltöttem a huszonkettedig életévemet. Minden egy nyári estén kezdődött, mikor egyedül mászkáltam este a házhoz közeli erdőben. Nem féltem, mert már ezerszer jártam abban az erdőben és tudtam, hogy nincs mitől félnem. Nah meg ez nem is volt egy igazi erdő. Inkább csak egy nagyobbacska park, de ez végül is nem is lényeges. Nem tudom mióta sétálhattam egyedül és azt sem tudtam mennyi az idő, de már a Hold rég fent jár az égen mikor zajok törték meg a csendet. Először nem törődtem velük, de mikor közelebb értek hozzám úgy döntöttem megszaporázom lépteimet, és haza indulok. Már majdnem ki is jutottam az erdőből, mikor valami hátulról megtámadott.
    Nagyot sikítottam a fájdalomtól és ijedségtől. Talán az egész környék hallhatta hangom. Igazából nem nagyon láttam, hogy ki is támadt meg, csak a fogait és körmeit éreztem, amiket belevájt a húsomba. Próbáltam védekezni ellene, de sokkal nagyobb és erősebb volt nálam. Ám ennek ellenére sem adtam fel és jól is tettem. Pár perc múlva lövéseket hallottam, amitől az a valami megijedt és ott hagyott engem. Ez után nem sokra emlékszem, mert elájultam, de ez nem csoda.
    Legközelebb már a kórházban ébredtem fel és elsőként a dadust pillantottam meg. Szüleim akkor sem voltak ott mellettem. Állítólag bent voltak, de akkor éppen dolguk akadt. Szerencsére hamar felgyógyultam és pár hét után haza is engedtek, bár otthon is pihenőt írtak ki nekem. Minden rendben is ment, míg el nem jött egy teliholdas éjszaka. Arra az estére mindig fogok emlékezni. Életem legrosszabb estéje volt, még a támadásnál is rosszabb.
    Éppen lefeküdni készültem mikor belülről valami furcsa dolgot éreztem. Nem kellett sok idő és iszonyatos fájdalmat éreztem mindenhol. Az üvöltözésem miatt rohantak be a szobámba a szüleim. Láttam még a rémült arcukat, majd kirohantak a szobából és rám csukták az ajtót.
    Arra az estére nem emlékszem tisztán, de a családom akkor tagadott ki.
    Nem tudtam hova menni, az utcákon kószáltam, mint a hajléktalanok. Napközben meg a könyvtárakat bújtam, hogy megtudjam mi is történt velem. Igaz nem találtam túl sok mindent a dologról, de pár információt megtudtam.
    Egyik este mikor egy kisebb parkban ücsörögtem egyedül, koszosan, kócosan és fáradtan egy idegen férfi lépett oda hozzám. Jólöltözött volt és udvarias. Meglepődtem azon, hogy megszólít, de hamar megtudtam, hogy miért. Kiderült, hogy ő is az ami én. Elmondtam neki mindent magamról. Ilyen rendes és önzetlen emberrel rég találkoztam. Talán a dadusom volt ilyen velem. Miután mindent elmondtam ő is mesélt nekem magáról a fajról a velejárókról és egy városról ahol olyanok élnek, akik hasonlítanak rám, ahol segítségre lelhetek és nem kell rejtőzködnöm. Pénzt is kaptam tőle, hogy elutazzam abba a városba. Leírta azt is nekem, hogy hogyan jutok el oda.
    Így végül összeszedtem magam és elindultam megkeresni Aronát azzal a reménnyel, hogy új életet kezdhetek.


    A hozzászólást Angelina Swann összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 21, 2012 10:43 pm-kor.
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Angelina - Átkozott Empty Re: Angelina - Átkozott

    Témanyitás by Kiara Szer. Márc. 21, 2012 8:43 pm

    Rokonoknál a házi állatok kivételével meg kell adni az életkort zárójelben.

    Azt írtad első szülött gyerek volt. Akkor ezek szerint testvérei is voltak? Mert akkor fel kéne tüntetni a rokonoknál.

    ...hogy ki is támadt meg csak a fogait és körmeit éreztem,... ott szerintem a meg és a csak között kellene egy vessző
    Angelina Swann
    Angelina Swann


    Kor : 34
    Hozzászólások száma : 50
    Hírnév : 0

    Angelina - Átkozott Empty Re: Angelina - Átkozott

    Témanyitás by Angelina Swann Szer. Márc. 21, 2012 10:44 pm

    Változtattam. Ő volt az egyetlen gyerek, de kicsit akkor átfogalmaztam azt a mondatot. A kort odaírtam és a vesszőt is pótoltam Smile
    Kiara
    Kiara
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 386
    Hírnév : 0

    Angelina - Átkozott Empty Re: Angelina - Átkozott

    Témanyitás by Kiara Szer. Márc. 21, 2012 11:24 pm

    Ha egykét írtál volna kicsit jobban passzolt volna, de már nem akarok kukacoskodni.
    Az előtörténetet elfogadom. Lakhely a Titkok útja 3.-ban. Jó játékot!

    Ajánlott tartalom


    Angelina - Átkozott Empty Re: Angelina - Átkozott

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 10:13 am